Aktualności

UPC Polska powiększa liczbę kanałów trybie HD

kanały HD Upc UPC Polska

Nowe kanały HD w UPC to już standard. Operator konsekwentnie pracuje nad tym, by coraz więcej programów prezentować w formacie High Definition. Kolejnym, jaki największa polska kablówka wdraża do oferty jest CBS Reality.

Kanał ten będzie dostępny w układzie HD od jesieni 2019 r. Obecnie zestawienie programów w wysokiej rozdzielczości w ofercie UPC Polska obejmuje już 142 kanały. Pod tym względem UPC należy do zdecydowanych liderów rynku. Wprowadzenie CBS Reality w wersji HD to naturalna zmiana dotychczasowego formatu SD. Kanał znaleźć można na pozycji o nr 417 w dekoderach Horizon. W przypadku dekoderów Mediabox, CBS Reality w UPC jest pod nr 392. Nie wszystkie pakiety UPC obejmują ten program – dostępny jest on w opcji Select i Max.

Zobacz: nowe pakiety UPC – jaka jest oferta po zmianach?

CBS Reality w UPC Polska

Kanał ten to relatywnie nowa propozycja w ofercie największego krajowego operatora. Program charakteryzuje się specyficznym klimatem – nie ma w nim scenariusza, a scen nie odgrywają aktorzy. To obraz ludzkiej codzienności, która – jak pokazują badania – cieszy się niemałym zainteresowaniem odbiorców kablówki. 

upc oferta internetu

Ocena

Podziel się:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Najnowsze artykuły

Szybkość internetu stacjonarnego – porównanie operatorów (03/ 2020)

INEA, UPC, Toya – to troje liderów rynku firm oferujących najlepszą szybkość internetu stacjonarnego. To…

Huawei P40, fotograficzne bestie, już w ofercie Orange

Smartfony Huawei P40 mają szansę wydźwignąć tę markę z kryzysu sprzedażowego, w jaki wpadła przed kilkoma miesiącami.

Telefonia komórkowa – ranking ofert operatorów (03/ 2020)

Ranking operatorów telefonii komórkowej na dzień 24.03.2020 to pełne zestawienie najciekawszych ofert na rynku. Serwis PanWybierak regularnie…

Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Pan Wybierak – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

testimonial.author

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl
testimonial.author

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas