Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

UPC

UPC - Opinie, aktualna oferta

Ocena
2.6
5
58

UPC Polska jest największym ogólnopolskim operatorem telewizji kablowej a swojej ofercie posiada następujące usługi dla domu i biznesu : Telewizja analogowa, Telewizja cyfrowa , Telewizja HD, Internet szerokopasmowy, Internet światłowodowy ,Telefonia stacjonarna. UPC oferuje ponadto szereg usług dodatkowych takich jak : telewizję na żądanie, telewizję mobilną na wielu ekranach Horizon Go,internet bezprzewodowy WiFi  oraz Multiroom. W usłudze Filmy i Seriale My Prime, UPC oferuje dostęp do biblioteki 2000 filmów, seriali i bajek a usługa Replay TV oferuje możliwość oglądania programów telewizyjnych do 7 dni od ich emisji bez konieczności nagrywania. W ofercie premium operatora znajdują się Canal+, HBO, HBO Go a także Mega Sport z kanałami Eleven.Kontakt do UPC : Infolinia  813 813 813

mniej więcej

Zostaw swoją opinię na temat operatora UPC

Znasz operatora UPC? Chcesz zapytać o opinię na temat UPC lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług UPC, napisz poniżej.

 • 2020-03-25 Star

  Długo długo doili mnie za ich przeciętne usługi, na szczęście pojawiła sie konkurencja i wypowiedziałem umowę.
  Okazało się że dają mi dotychczasowe usługi za połowę ceny żeby mnie zatrzymać. Co za patologia UPC.
  Powiedziałem grzecznie ... goodbye never again. Nie polecam tego szajsu.

 • 2020-03-13 tortek

  Założyli u nas UPC w bloku. Od razu odpalili taką promocję, że 3/4 osób zrezygnowało z oferty spółdzielni. I było warto. Nie ma żadnych problemow z ich internetem. Naprawdę stabilnie to działa.

 • 2020-02-09 JU

  NIE POLECAM UPC 3 RAZY BYLI U MNIE PRZEZ INTERNET NIC NIE POMOGŁO!

 • 2020-02-04 kampo

  Właśnie po raz drugi przedłużyłem umowę. Jest OK. Szczególnie cenowo wypadają fajnie w stosunku do konkurencji.

 • 2020-01-10 kabo

  UPC rozmowa z doradcą - kończy sie Panu umowa jak Pan nie przedłuży to umowa przejdzie na czas nieokreślony zapłaci pan 10 pln więcej i odetniemy Panu te kanały które Pan otrzymał w promocji ( czyli ok 23 kanałów mniej ) .
  - A co może mi pan zaproponować
  - przedłuża Pan umowę , dostaje szybszy internet i zatrzymuje dotychczasowe profity .
  - internet który mam w zupełności mi wystarczy, nie chce szybszego
  - nie mamy dla Pana innej propozycji,

  TAK DZIAŁA DZIAŁ UTRZYMANIA KLIENTA . WOW

 • 2019-12-30 raj0

  UPC to firma, w której nikt nic nie wie i nic nie można załatwić :(
  Korzystam z usług na infrastrukturze ethernetowej przejetej przez UPC po firmie GHNET w Krakowie. W związku z przeprowadzką chciałem zamówić przeniesienie usługi na nowy adres - w nowym mieszkaniu też jest infrastruktura po GHNET, która była wykorzystywana jeszcze ok. półtora roku temu.
  W umówionym terminie, kiedy miało być wykonane przeniesienie, dostałem zamiast tego informację, że nie da się wykonac podłączenia na infrastrukturze GHNET, i muszę zamówić nową usługę z aktualnej oferty (dlaczego nie poinformowano mnie o tym w takim razie od razu, kiedy zamawiałem przeniesienie?). Co mnie średnio urządza, bo za ok. pół roku będę sie przeprowadzał z powrotem pod stary adres, gdzie infrastruktury telewizyjnej UPC nie ma, jest tylko skrętka po GHNET-cie.
  Ale następnego dnia usługa w "magiczny" sposób zaczęła działać w nowym miejscu - na infrastrukturze GHNET. I działała tak sobie do wczoraj. Dzisiaj nie działa (ale widzę że dioda WAN na moim routerze miga, czyli nie działa najwyraźniej tylko u mnie, a jakis ruch w sieci jest), a z telefonów do UPC oczywiście nic nie wynika :(. Według UPC pod nowym adresem nie ma aktualnie żadnej usługi (to co działało przez 2 tygodnie?) i oczywiście dalej słyszę, że nie ma możliwości podłączenia po kablach GHNET. Na pytanie, to dlaczego w takim razie przez 2 tygodnie to działało, oczywiście brak odpowiedzi. Prosiłem o przekazanie sprawy wyżej, do kogoś kto jest bardziej decyzyjny i zorientowany w tej sprawie - konsultantka twierdzi, że nie może tego zrobić, ponieważ pod moim adresem nie ma żadnej usługi. No i tak gadaj sobie do ściany.
  Ja chcę tylko kontynuować dalej moją umowę na warunkach, na których ją zawarłem (a możliwości techniczne są, skoro przez 2 tygodnie to działało), a potem spokojnie wrócić z nią pod stary adres. To naprawdę tak trudna rzecz do załatwienia dla UPC?

 • 2019-12-19 nie polecam

  Bardzo nie polecam,
  Zmieniłem miejsce zamieszkania więc musiałem zrezygnować z umowy. Rezygnacja z internetu jest utrudniania jak tylko się da. Nie można zrezygnować w punkcie, w którym się zakupiło usługę. Trzeba wysyłać listy do Katowic, lub dzwonić na infolinie i czekać prawie 2 godziny. Po tym oczywiście nie było rezygnacji, a jedynie możliwość wypełnienia formularza na stronie internetowej, która działała bez zarzutu chyba, że wchodziło się do zakładki rezygnacja, gdzie strona nagle przestawała działać. Zadziałała ona po 2 dniach, gdzie akurat był przełom miesiąca i musiałem zapłacić za kolejny miesiąc. Wypełnienie formularza oczywiście też nie było wystarczające bo chęć rezygnacji musiałem potwierdzić jeszcze telefonicznie z biurem obsługi i mailowo, gdzie w obu przypadkach namawiali, żeby tego nie robić. Gdy już zrezygnowałem i przyszło potwierdzenie trzeba było zapłacić karę za zerwanie umowy i tu zaskoczenie, że nie przyszła żadna faktura jak ze wszystkimi płatnościami do tej pory, tylko po 2 miesiącach dostałem smsa od działu windykacji, że mam 5 dni do zapłaty. W celu uzyskania danych do przelewu trzeba było dzwonić na podany w smsie numer. Po kolejnej serii czekania i rozmów z automatem dostałem (oczywiście od automatu) numer konta na jaki mam zrobić przelew.

  Chciałem zrezygnować z powodu przeprowadzki, ale ten żałosny sposób, żeby wymusić ode mnie jakieś marne 60zł spowodowane tym, że wszystko trwało tak długo, że musiałem zapłacić za kolejny miesiąc spowodował, że nigdy do was na pewno nie wrócę. Ktoś to na prawdę nieźle przemyślał. BRAWO

 • 2019-11-28 damed

  Nikt inny nie miał w okolicy pakietu telewizja + internet w takiej cenie, a nawet w zbliżonej. Nie mamy z nimi żadnych problemów. Ogólnie - z jakości usługi jesteśmy zadowoleni. Ani jednego przestoju, wyniki pomiaru są OK.

 • 2019-10-31 bartosz

  Nikt w naszej okolicy nie oferował pakietu internetu i telewizji w takiej cenie, przebijają nawet spółdzielnię. Poza tym - bez jakichkolwiek problemów. Przez rok umowy nie mieliśmy żadnej awarii.

 • 2019-10-02 gregory

  Usługa działa OK. Mam pakiet telewizji. Jakość obrazu wysoka, nie zdarzyło się jeszcze, żeby nie była dostępna. Pakiety dosyć elastyczne, w sensie - mam głównie takie kanały, które faktycznie oglądam. Polecam zdecydowanie. U mnie żadna firma nie miała lepszego pakietu.

Oceń UPC

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

UPC - Najnowsze artykuły

 • UPC: #zostańwdomu i ciesz się multimediami oraz telewizorem Sony

  UPC: #zostańwdomu i ciesz się multimediami oraz telewizorem Sony

  UPC Polska z nową promocją dla klientów. Mogą otrzymać w prezencie telewizor Sony. Warunek to zamówienie pakietu, który zawiera wzbogacony pakiet telewizyjny i internet światłowodowy.  Taki dostęp do sieci to – jak podkreśla UPC – możliwość nielimitowanego korzystania z cyfrowej rozrywki, zdalnej pracy oraz nauki. Pozwoli też być w ciągłym kontakcie z bliskimi podczas akcji #zostańwdomu.  UPC w ramach promocji proponuje 40-calowe telewizory Sony. Są […]

 • Darmowy internet dla nauczycieli. Oto świetny pomysł UPC

  Darmowy internet dla nauczycieli. Oto świetny pomysł UPC

  Jeden z największych operatorów internetu i telewizji w Polsce w ciekawy sposób reaguje na apel nauczycieli. Ci, którzy nie mają swobodnego dostępu do internetu, mogą liczyć na pomoc ze strony tej marki.  UPC reaguje w ten sposób – wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji – na akcję Internet dla Edukacji. Polega ona na udostępnianiu łącza szerokopasmowego nauczycielom. Ma to rozwiązać problem ekspresowej cyfryzacji niezbędnej do właściwej edukacji wobec pandemii. Szybkie […]

 • #zostanwdomu z UPC – kablówka zapewni FilmKlub za darmo

  #zostanwdomu z UPC – kablówka zapewni FilmKlub za darmo

  Abonenci telewizji cyfrowej UPC mogą – w ramach akcji #zostanwdomu – skorzystać z bezpłatnego dostępu do atrakcyjnego pakietu FilmKlub. Jak podkreśla firma, w ten sposób otrzymują rozwiązanie, dzięki któremu podczas ograniczeń związanych z epidemią nie muszą rezygnować z wrażeń filmowych godnych kina.  Akcja promocyjna UPC dotyczy osób, które korzystają z trzech pakietów tego operatora. To: Start HD. Select Max.  Wszystkie te pakiety […]

 • UPC: obsługa klienta online i strefy kinowe VOD

  UPC: obsługa klienta online i strefy kinowe VOD

  UPC – w związku z epidemią koronawirusa – wprowadza procedury ograniczające kontakt bezpośredni. Zapewnia również rozwiązanie dla rodzin przebywających w domach i mieszkaniach. To strefy kinowe VOD z produkcjami filmowymi i serialami – dla rodzin oraz samych dzieci.  UPC wprowadza rozwiązania, które mają wpisywać się w założenia GIS oraz rządu – stąd decyzja obejmująca: zamknięcie prawie wszystkich punktów sprzedaży stacjonarnej obsługa klientów zdalna usługi online i przez call […]

 • Promax, TK Chopin, Petrus, UPC – nowości w ofertach

  Promax, TK Chopin, Petrus, UPC – nowości w ofertach

  Operatorzy telewizji wprowadzają nowe kanały do oferty. Wiosną widać wyraźne ożywienie na rynku – dotyczy to zarówno dużych marek jak i lokalnych kablówek.  Zmiana oferty telewizyjnej jest nieprzypadkowa. Rynek konkuruje coraz wyraźniej – stąd dążenie do wprowadzenie nowszych rozwiązań dla klientów. Jak wygląda to w praktyce? Promax – sześć nowych kanałów TV Operator Promax – dostawca telewizji i internetu w Ostrowie Wielkopolskim – […]

 • Telefonia i internet – priorytety rozwoju UPC na rok 2020

  Telefonia i internet – priorytety rozwoju UPC na rok 2020

  Telefonia z internetem to sektory, na które w najbliższym czasie UPC będzie kładło szczególny nacisk w kontekście rozwoju oferty. Szef polskiego oddziału UPC, Robert Redeleanu zapowiedział rozwój sprzedaży pakietów usług, w których zawarta jest telefonia mobilna. Ma to być – jak określa – rok przyspieszenia.  UPC zaliczyło – jak podkreśla Redeleanu – niespełna 3-proc. wzrost przychodów rok do roku, co z kolei […]

 • UPC ma pakiety TV z internetem na 3 miesiące bez opłat

  UPC ma pakiety TV z internetem na 3 miesiące bez opłat

  Pakiety telewizji z internetem dostępne aż na kwartał bez opłat – to nowy pomysł promocyjny UPC Polska. Akcji towarzyszy kampania reklamowa. Czy warto wybrać tę ofertę jednego z liderów rynku? UPC chce zbudować duże zainteresowanie usługami, w których zapewnia pakiety TV z internetem, w których znajdują się światłowód i zróżnicowane dostępy telewizyjne. Najtańsza opcja to wydatek 59,99 zł miesięcznie. Umożliwia pobieranie danych przez internet […]

 • Softphone – tą usługą UPC dobrze wpisze się w potrzeby firm

  Softphone – tą usługą UPC dobrze wpisze się w potrzeby firm

  Softphone to rozwiązanie, które poszerza zakres usług UPC dla firm. W ten sposób firma powiększa możliwości Wirtualnej Centrali o rozwiązania, które – jak słusznie zauważa operator – odpowiadać będą szczególnie małym i średniej wielkości firmom.  Softphone zapewnia bowiem możliwość wykonania połączenia telefonicznego z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego przy zachowaniu tego samego numeru telefonu. W ten sposób aplikacja proponowana przez UPC umożliwia korzystanie z usług […]

 • Internet dla małych firm: który wariant UPC jest optymalny?

  Internet dla małych firm: który wariant UPC jest optymalny?

  Internet dla małych firm musi łączyć kilka elementów: od parametrów, przez niską cenę po bezpieczeństwo. W te założenia ciekawie wpisuje się oferta biznesowa UPC. Daje optymalne możliwości dostosowania wariantu do bieżącej sytuacji firmy – zarówno spółki jak i działalności gospodarczej.  Wykorzystanie internetu w ujęciu biznesowym wymaga różnorodności, wielu wariantów, możliwości dostosowania pakietów do konkretnych oczekiwań odbiorcy. Inne będą one w przypadku małego biznesu nie […]

 • Pub, restauracja, usługi – UPC wprowadza pakiet TV dla biznesu

  Pub, restauracja, usługi – UPC wprowadza pakiet TV dla biznesu

  UPC ciekawie reaguje na określone potrzeby rynkowe. Do oferty wprowadza pakiet TV dla biznesu. To zestawienie programów dla niewielkich punktów usługowych oraz pubu lub restauracji. Sprawdzić może się wszędzie tam, gdzie właściciele chcą zadbać o ciekawą telewizję dla klientów oczekujących np. na zamówienie. Uwagę zwraca relatywnie niewielka cena takiej usługi od UPC.  Pakiet TV dla biznesu opracowany przez UPC Polska to oferta ukierunkowana na konkretny sektor odbiorców. […]

 • INEA udostępnia sieć dla światłowodu od UPC

  INEA udostępnia sieć dla światłowodu od UPC

  INEA udostępnia sieć dla projektu światłowodowego UPC Polska. Operatorzy usług telekomunikacyjnych podpisali już w tej sprawie umowę o dostępie do sieci wybudowanych w ramach POPC. Program Operacyjny Polska Cyfrowa – on kryje się pod tajemniczym skrótego POPC – to rozwiązanie, które sprzyjać ma współpracy poszczególnych operatorów sieci internetowych. W jaki sposób INEA udostępni sieć dla UPC Polska? 18 grudnia br. przedstawiciele obu marek […]

 • Kablówka UPC wprowadza Romance TV w nowe pakiety

  Kablówka UPC wprowadza Romance TV w nowe pakiety

  UPC Polska od grudnia 2019 r. wprowadza zmiany w pakietach telewizyjnych. Zimą już na stałe w Select będzie Romance TV. Dotychczas kanał ten dostępny był tylko w opcji Max. W efekcie Romance TV ma znacznie szerszy zasięg. Według szacunków UPC dociera teraz do ponad miliona abonentów. UPC jest największym operatorem kablowym w Polsce. Zimę na zmiany w pakietach UPC wybrano nieprzypadkowo. Jak zauważa UPC […]

 • UPC zyskuje klientów, ale ktoś niszczy jego łącza

  UPC zyskuje klientów, ale ktoś niszczy jego łącza

  To historia smutna, irytująca, ale też pokazująca – niestety – realia polskiej rywalizacji o klienta w mniejszych miejscowościach. Jeden z lokalnych serwisów internetowych opisuje przypadek Piekar Śląskich i tamtejszej sytuacji marki UPC. Dość dynamicznie weszła na rynek i zaczęła przyciągać uwagę mieszkańców. Efekt? Regularnie niszczona jest infrastruktura sieciowa. To powoduje, że firma nie może zapewniać telewizji i internetu tak, jak planowała. Specyficzną sytuację UPC […]

 • UPC na święta kusi smartfonami i telewizorami Smart TV

  UPC na święta kusi smartfonami i telewizorami Smart TV

  Oferta UPC na święta to dokładnie to, czego chcą – jak można sądzić – klienci tej firmy. Największa firma polskiego rynku internetu i telewizji w listopadzie uruchamia świąteczną propozycję dla osób planujących światłowód oraz inne usługi. Warunki promocji ze strony UPC są bez wątpienia interesujące. Na święta UPC proponuje bowiem atrakcyjne pakiety dodatków do pakietów zawierających internet światłowodowy. Na klientów czekają: smartfony Samsung […]

 • UPC otwiera promocyjny dostęp do stacji Romance TV

  UPC otwiera promocyjny dostęp do stacji Romance TV

  Romance TV to kanał stworzony głównie z myślą o kobietach. UPC Polska jesienią 2019 r. proponuje swobodny dostęp do tego programu – operator oraz osoby odpowiedzialne za promocję Romance TV liczą na zdobycie większego zainteresowania ze strony odbiorców. W tegoroczną jesień twórcy Romance TV wchodzą z nową ofertą, która zawiera nie tylko to z czego kanał jest znany – produkcje obyczajowe – ale również inne […]

 • Nowa promocja UPC. Korzystna oferta dla rodzin

  Nowa promocja UPC. Korzystna oferta dla rodzin

  Nowa promocja UPC wprowadzana w ramach Happy Days to dwa ciekawe promocyjne pakiety, które obejmują zarówno sam internet jak i sieć połączoną z telewizją. W obu przypadkach to bardzo ciekawe rozwiązanie np. dla rodzin. Ruszająca dziś – 24 października 2019 r. – nowa promocja UPC potrwa, o czym warto pamiętać, do 12 listopada. Czasu na to, by z niej skorzystać jest niewiele. Warto się […]

 • Kanały HD w UPC to już zestawienie 144 programów

  Kanały HD w UPC to już zestawienie 144 programów

  Kanały w wersji HD w UPC są konsekwentnie rozszerzane przez operatora. Kablówka – UPC to największy dostawca usług telewizyjnych w ten sposób w Polsce – powiększył ofertę programów nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Nową propozycją w tym zestawieniu jest Polo TV HD. Dzięki temu UPC Polska może pochwalić się, że kanały HD w ofercie tego operatora to już 144 pozycje. Polo TV HD dostępne jest […]

 • Jakie firmy miały najszybszy internet jesienią 2019 r.?

  Jakie firmy miały najszybszy internet jesienią 2019 r.?

  Inea to lider prędkości łączy stałych. Internet mobilny zdominowała marka T-Mobile. To wyniki analizy SpeedTest, który tradycyjnie analizował, jakie firmy dostarczały najszybszy internet. Badania dotyczące września pokazały, jak zróżnicowany jest pod tym względem rynek telekomunikacyjny w Polsce. Ranking SpeedTest powstający na bazie danych zbieranych przez aplikację tej marki to ciekawy materiał do analizy nie tylko pod kątem samej szybkości łączy. Analizując, […]

 • UPC Polska powiększa liczbę kanałów trybie HD

  UPC Polska powiększa liczbę kanałów trybie HD

  Nowe kanały HD w UPC to już standard. Operator konsekwentnie pracuje nad tym, by coraz więcej programów prezentować w formacie High Definition. Kolejnym, jaki największa polska kablówka wdraża do oferty jest CBS Reality. Kanał ten będzie dostępny w układzie HD od jesieni 2019 r. Obecnie zestawienie programów w wysokiej rozdzielczości w ofercie UPC Polska obejmuje już 142 kanały. Pod tym względem UPC należy […]

 • Nowe pakiety UPC to “lepsze dopasowanie do stylu życia”

  Nowe pakiety UPC to “lepsze dopasowanie do stylu życia”

  Nowe pakiety UPC Polska reklamowane są przez tego operatora jako przykład lepszego dostosowania się do potrzeb oraz stylu życia klientów – różnych ich grup, a co za tym idzie: zainteresowań. Pięć zestawień skupia się na wyeksponowaniu światłowodu jako głównego atutu oraz zróżnicowaniu usług telewizyjnych. Jak zauważa w komunikacie prasowym UPC Polska, wprowadzone rozwiązanie opracowano z myślą o lepszym spełnieniu potrzeb klientów. Nowe pakiety odpowiadają zgłaszanym […]

 • Oto UPCeusz! Poznaj postać, która wypromuje ofertę UPC

  Oto UPCeusz! Poznaj postać, która wypromuje ofertę UPC

  UPC Polska w jesień wkracza z nowym bohaterem swoich kampanii reklamowych. To UPCeusz. Ulubieniec rodziny – jak określa go UPC – stanowi symbol nowych pakietów usług oferowanych przez tego operatora. UPC Polska opisuje go w iście poetyckim stylu. „Jego róg świeci dostarczając silne, najwyższe jakości Wi-Fi. Skrzydełka oznaczają mobilność i szybkość. Długi ogon to symbol troski o klienta i niezawodności. Jak go nie lubić?” […]

 • Nowe miasta objęte ofertą 1 Gb/s od UPC

  Nowe miasta objęte ofertą 1 Gb/s od UPC

  Giga Ekspansja trwa. UPC Polska włączyła kolejne miasta do grona tych, które korzystają z możliwości szybkiego internetu – na poziomie 1 Gb/s. To technologia oparta na światłowodach o nowe miasta. Tym razem do grona giga miast dołączają: Ruda Śląska, Tychy, Lubin, Gdynia i Sopot. Dzięki dotychczasowym inwestycjom w rozbudowę sieci opartej na światłowodach UPC Polska, w zasięgu internetu 1GB/s są już ponad 2 mln gospodarstw […]

 • Potężna kara dla UPC za podwyżki cen i zmiany kanałów

  Potężna kara dla UPC za podwyżki cen i zmiany kanałów

  33 mln zł grzywny – to kara dla UPC za zmiany cen oraz zestawień kanałów. Decyzja Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oznacza zwroty dla klientów UPC. Ponad 30 mln zł kary dla największego polskiego operatora kablowego musi robić wrażenie. Zdaniem UOKiK, UPC oferując telewizję kablową podnosił stawki abonamentu bez uzasadnienia. Urząd zakwestionował również kwestię pobierania opłat za wizyty techniczne oraz jednostronne zmiany kanałów […]

 • Giga Ekspansja UPC teraz objęła również Kraków

  Giga Ekspansja UPC teraz objęła również Kraków

  UPC Polska kontynuuje Giga Ekspansję. Oznacza to rozszerzenie zasięgu gigabitowego internetu opartego na światłowodach o kolejne miasta. Głównym beneficjentem nowych możliwości ze strony UPC jest Kraków. Mieszkańcy Krakowa mają internet na poziomie 1 Gb/s od lata 2019 r. Jak zauważa UPC: “nowa oferta otwiera przed nimi nowe możliwości w zakresie korzystania z internetu i rozrywki, a jednocześnie przyczynia się do rozwoju biznesu i miasta”. […]

 • Internet zamiast telewizji? UPC już to zaczyna odczuwać

  Internet zamiast telewizji? UPC już to zaczyna odczuwać

  Internet zamiast telewizji to naturalny kierunek, w którym dąży masowa rozrywka. Widać to w kolejnych analizach zainteresowań obecnego klienta rynku telekomunikacyjnego. Ciekawym polem do analizy są też dane przedstawione w raporcie ze strony UPC Polska. Największy polski operator kablowy tradycyjnie prezentuje dane o liczbie klientów czy sprzedawanych usługach. Co rzuca się w oczy w przypadku nowego raportu obejmującego TV i internet? UPC Polska ma […]

 • Telewizja UPC w Krakowie zmienia częstotliwości

  Telewizja UPC w Krakowie zmienia częstotliwości

  Telewizja UPC w Krakowie wprowadziła zmiany w zakresie wybranych częstotliwości. Kablówka zmodyfikowała ustawienia nadawania kanałów z pakietu Start. UPC wprowadza zmiany w przypadku pakietu startowego, który obejmuje 34 kanały. Abonenci korzystający z tego zestawienia powinni dokonać ponownego wyszukiwania. Podstawowe zestawienie programów telewizyjnych w UPC przeskanuje w ten sposób dwie nowe częstotliwości. To 210 i 218 Mhz. Dotychczas UPC w tym mieście, w przypadku kanałów Start […]

 • Ceny internetu stacjonarnego rosną – najbardziej w INEA

  Ceny internetu stacjonarnego rosną – najbardziej w INEA

  Ceny internetu stacjonarnego rosną w tempie nawet 7 proc. rok do roku – wynika z analizy Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Widać to wyraźną prawidłowość: im lepsze łącze, tym bardziej rośnie koszt jego utrzymania. Liderami podwyżek za internet w Polsce okazują się wg UKE INEA, Orange oraz UPC. Cenniki za internet UKE regularnie analizuje pod kątem dynamiki zmian jak i polityki poszczególnych firm. Wnioski z ostatniego raportu? […]

 • Golf w UPC – za darmo w pakiecie Select

  Golf w UPC – za darmo w pakiecie Select

  W sierpniu wysokiej jakości rywalizacja najlepszych golfistów UPC pokaże bezpłatnie. Kablówka zapewni to w ramach określonego pakietu. Operator zapewni kanał Golf Channel Polska HD bezpłatnie wszystkich abonentom pakietu Select. Golf w UPC, pokazywany właśnie na tym kanale jest częścią pakietu Max. UPC Polska, otwierając go dla wszystkich abonentów pakietu Select promuje najciekawszy obecnie fragment sezonu światowego. W sierpniu zaplanowano fazę play-off […]

 • Jeszcze więcej kanałów HD w ofercie UPC

  Jeszcze więcej kanałów HD w ofercie UPC

  UPC Polska zapewni nowe kanały w wersji HD. Największy operator sieci kablowej w Polsce dołączył dwa nowe program do zestawienia proponowanego w wysoko jakościowej wersji obrazu. Nowe kanały HD w ofercie UPC to TVR HD oraz Top Kids Jr HD. W sumie cyfrowa oferta telewizyjna tego potentata na polskim rynku liczy w sumie 141 programów nadawanych w standardzie HD. Poszerzony zasięg obowiązuje od poniedziałku 29 […]

 • UPC Polska wchodzi na rynek usług komórkowych

  UPC Polska wchodzi na rynek usług komórkowych

  Rynek usług komórkowych powiększa się o kolejną markę, która przyszłość rozwoju widzi w łączeniu i konsolidacji usług. UPC Polska rozpoczyna sprzedaż oferty obejmującej sieci Grupy Play. To efekt umowy, którą obydwa podmioty zawarły całkiem dawno – przed dwoma laty. Teraz UPC i P4, operator sieci Play, przechodzą od strony formalnej ku praktycznej. UPC będzie sprzedawać produkty oferty Play wykorzystując m.in. […]

 • Horizon GO rozszerza zasięg o Apple TV

  Horizon GO rozszerza zasięg o Apple TV

  UPC konsekwentnie rozszerza zasięg Horizon GO. Dwa miesiące po tym, jak technologia została udostępniona dla urządzeń z systemem Android TV i Amazon Fire TV, do grona marek dołącza Apple TV. To dobra wiadomość dla osób korzystających z marki iPhone i iPad. Horizon GO to rozwiązanie, które wpisuje się w załozenia telewizji mobilnej. Jak zauważa UPC, to użytkownik “decyduje gdzie oraz na jakim sprzęcie chce oglądać […]

 • Majowa promocja UPC – internet i TV w dobrej cenie

  Majowa promocja UPC – internet i TV w dobrej cenie

  W ramach nowej oferty promocyjnej firmy UPC, klienci mogą otrzymać internet + telewizję z nagrywarką w wyjątkowo korzystnej cenie. Majowa promocja UPC skierowana jest do nowych klientów. Internet + telewizja z nagrywarką od UPC UPC przygotowało trzy pakiety w ramach nowej promocji. Pierwszy z nich kosztuje 79,99 zł (cena obniżona z 94,99 zł). W pakiecie klienci otrzymają 121 kanałów TV, w tym 86 HD, internet […]

 • UKE: kablówki muszą dać dostęp do infrastruktury

  UKE: kablówki muszą dać dostęp do infrastruktury

  Protesty na nic – największe polskie kablówki będą musiały podzielić się swoimi łączami. Urząd Komunikacji Elektronicznej wydał decyzję określającą warunki, na jakich należy zapewnić dostęp do tzw. infrastruktury telekomunikacyjnej w budynkach wielorodzinnych. Innymi słowy, każda z dużych kablówek dominująca na np. danym osiedlu będzie musiała wkrótce aktywnie walczyć o klienta. Decyzja UKE to spory cios w największych operatorów. Netia, UPC Polska, Multimedia Polska, Vectra, Toya […]

 • Horizon GO w UPC zapewnia coraz więcej możliwości

  Horizon GO w UPC zapewnia coraz więcej możliwości

  Horizon GO, aplikacja UPC umożliwiająca oglądanie wybranych treści na wielu urządzeniach – również poza domem – daje coraz więcej. UPC konsekwentnie inwestuje w ten projekt zauważając, jak ważne jest dla klientów poczucie swobody w zakresie multimediów. Od połowy maja 2019 r. aplikacja dostępna jest na kolejnych platformach. Horizon GO, opisywane już przez serwis PanWybierak wcześniej, dotychczas działało na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Android i Windows; […]

 • UPC poszerza pakiet o nowe kanały telewizyjne

  UPC poszerza pakiet o nowe kanały telewizyjne

  Coś dla miłośników tematyki kryminalnej, dzikiej natury oraz ludzkiej różnorodności – o takie kanały UPC poszerza pakiet Select. Od kwietnia 2019 r. abonenci mogą liczyć w tej ofercie już na 119 programów. 84 z nich UPC nadaje w formacie HD. UPC powiększył ofertę o kanały, które powinny spełnić oczekiwania osób ceniących rodzinną rozrywkę przed telewizorem. W poszerzonym zestawieniu widać wyraźnie nacisk na różnorodność. Stąd udostępnienie […]

 • Promocja w UPC. Co powiesz na seriale bez limitu?

  Promocja w UPC. Co powiesz na seriale bez limitu?

  5 zł – tyle kosztuje nielimitowany dostę do bazy filmów i seriali. Promocja w UPC trwa dość długo – od wiosny po koniec września 2019. “Super Filmy i seriale MyPrime na rok” to akcja zapewniająca abonentom wyjątkowo atrakcyjny cennik za dostęp do VOD. Promocja w UPC umożliwia dostę do pakietu za zaledwie 4,99 zł – dotychczas ta opcja kosztowała 20 zł. Czy to rozwiązanie warte zainteresowania? W przypadku […]

 • UPC Polska poszerza ofertę cyfrową – w pełni za darmo

  UPC Polska poszerza ofertę cyfrową – w pełni za darmo

  Wyścig na coraz szerszą ofertę bezpłatnych kanałów trwa. UPC Polska poszerza ofertę cyfrową, która dostępna jest w niekodowanym pakiecie Start. Klienci UPC do dyspozycji mają w tym wariancie nie 29 a 34 kanały. Jednak największe wrażenie robi wzrost oferty HD. Dostęp do bezpłatnych kanałów w kablówce to raczej ograniczenia niż rozbudowane zestawienie. Wiodący w Polsce dostawca telewizji idzie w innym kierunku. Od 26 lutego 2019 […]

 • Nowe pakiety sportowe dla klientów UPC

  Nowe pakiety sportowe dla klientów UPC

  UPC lubi rozpieszczać swoich klientów, co jakiś czas proponując im nowe, ciekawe usługi. Tym razem firma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich fanów sportu, przygotowując zupełnie nowe pakiety Polsat Sport Premium Go oraz Premium ELEVEN SPORTS GO. Gratka dla osób, które kochają sport Od lutego klienci usług internetowych UPC mają dostęp do nowych pakietów sportowych Polsat Sport Premium Go […]

 • Rewolucja w kablówkach. Współdzielona sieć to korzyści dla klientów

  Rewolucja w kablówkach. Współdzielona sieć to korzyści dla klientów

  Koniec z monopolem określonych kablówek na łącza rozprowadzone w blokach mieszkalnych. Zmiany, do których dąży Urząd Komunikacji Elektronicznej sprawią, że przyłączami trzeba będzie się dzielić. A to oznacza jeszcze większą rywalizację o klienta. Z drugiej jednak strony – grozi upadkiem najmniejszych podmiotów. Wspomniany wcześniej klient sporo na decyzji UKE zyska – przynajmniej w pierwszej fazie rywalizacji o jego względu. Udostępnianie konkurentom sieci w blokach otwiera właściwie nieograniczone możliwości […]

 • UPC – oferta na święta 2018. Telewizja, Internet i telefon

  UPC – oferta na święta 2018. Telewizja, Internet i telefon

  Co przygotowała firma UPC dla nowych abonentów w ofercie świątecznej? Jakie są promocje na Internet, telewizję i telefon w UPC? Przyglądamy się promocjom i nowym ofertom, jakie UPC przygotowało dla klientów podpisujących umowę na telewizję, Internet i telefon na jesień. Zwiększyły się prędkości dostępu do sieci, pojawiły się zupełnie nowe kanały. Internet w UPC – wyższe prędkości, niższe ceny W nowej ofercie UPC niedawno zwiększono dotychczasowe prędkości dostępu […]

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

Dlaczego Pan Wybierak?

Porównywarka usług i cen operatorów Pan Wybierak to rozwiązanie, które odpowie Ci na proste pytanie - jaka oferta na internet, telewizję czy telefon będzie najkorzystniejsza. Dlaczego warto skorzystać z możliwości jakie daje Pan Wybierak?

Bezpłatne doradztwo i obsługa

Tu nie ma żadnych gwiazdek czy ukrytych informacji - cały Pan Wybierak jest w pełni darmowy. Nie pobieramy żadnych opłat za konsultacje, doradztwo, porównania czy analizy. Zapewniamy Ci możliwość porównania ofert i ich wyboru w pełni za darmo - w ten sposób obsłużyliśmy już tysiące klientów. Dołącz do grona tych, którzy skorzystali - i zaoszczędzili pieniądze - dzięki Panu Wybierakowi.

Szybkie porównanie ofert

Koniec ze żmudnym analizowaniem propozycji ze strony operatorów. Pan Wybierak działa jak agregat zbierający precyzyjne dane od wszystkich wiodących firm na rynku telekomunikacyjnym. To zarówno duże krajowe marki jak i np. lokalne kablówki, które często zapewniają ograniczone terytorialnie promocje i atrakcyjne ceny usług. Tylko kompleksowe porównanie ich propozycji zapewni Ci pełen przegląd możliwości.

Precyzyjna analiza ofert

Pan Wybierak działa w oparciu o zawsze dokładne - i regularnie aktualizowane - warunki cenowe i promocyjne. To ważne: sprawdzając oferty na Panu Wybieraku masz pewność, że internet, telewizję, pakiet kablówki zawsze dostaniesz w przedstawionej przez operatora cenie. Nasz zespół codziennie weryfikuje ewentualne zmiany otrzymywane przez operatorów, co daje Ci idealne pole do porównań. A wiemy przecież, że w codziennym zabieganiu dbasz o to, by wyboru dokonać szybko i - co ważne - dobrze.

Szeroki zakres usług

Każdy z nas ma inne potrzeby. Singiel chce wyłącznie samego internetu, starsze małżeństwo nie wyobraża sobie życia bez telewizji z kablówki. Rodzina wymaga pakietu TV i internetu - najlepiej wspartego usługą Multiroom. Z kolei student potrzebuje sieci, ale najlepiej krótkoterminowej i bez zobowiązań. A wszyscy lubimy nowe smartfony i chętnie spoglądamy na to, co obecnie proponują operatorzy. Pan Wybierak zapewnia porównanie wszystkich tych ofert - i wiele, wiele więcej.

Nie tylko internet

Pan Wybierak działa nie tylko wirtualnie. Możliwość porównania cen i ofert zapewniamy zarówno przez internet jak i w inny sposób. Możesz zadzwonić w tej sprawie do naszego call center i biura w Warszawie przy ul. Żelaznej. Możesz do nas napisać - zarówno przez e-mail jak i nawet list tradycyjny. Zapewniamy doradztwo i analizę ofert w Twojej lokalizacji w każdy dogodny dla Ciebie sposób. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Sprawdzenie Twojej lokalizacji

System wdrożony przez Pana Wybieraka daje nam szczególne możliwości: sprawdzenie ofert w Twojej dokładnej lokalizacji. Wykorzystując naszą porównywarkę usług możesz zweryfikować, jacy operatorzy zapewniają internet czy telewizję - lub ich pakiet - dokładnie pod Twoim adresem. Dom, nowoczesne osiedle czy blok, Warszawa czy Podlasie lub Podkarpacie - gdziekolwiek mieszkasz, Pan Wybierak wie, na jakich dostawców możesz liczyć.

Atrakcyjne gratisy

Wystarczy, że skorzystasz z pomocy Pana Wybieraka i złożysz zamówienie na określone usługi telekomunikacyjne, a dostaniesz od nas prezent. Bon do wykorzystania w sieci Empik, kod rabatowy na posiłek zamawiany przez Pyszne.pl, inne okazjonalne rozwiązania – pomysłów i propozycji jest sporo. Wystarczy, że przejrzysz wszystkie oferty na internet, telewizję czy telefonię, a zauważysz z pewnością te wyróżnione gratisami od ekipy Pana Wybieraka.

Od analizy po finalizację

Nie masz czasu na załatwianie formalności? Oszczędzaj swój cenny czas! Gdy się z nami skontaktujesz chętnie porównamy dla Ciebie oferty - możesz to również zrobić sam, przez internet. Znajdziesz idealną? Świetnie! Wystarczy, że zamówisz ją online przez Pana Wybieraka - lub kontaktując się z naszym działem obsługi - a wszystko załatwimy za Ciebie. Wystarczy, że podasz nam jedynie jakie rozwiązanie chcesz wdrożyć - internet, TV czy telefon. Zapewnimy całą obsługę: od momentu zakupu przez umówienie terminu montażu po podpisanie umowy i aktywację usług. Zamiast stać w kolejkach operatora - ciesz się życiem! Co ważne: cała obsługa i wsparcie ze strony Pana Wybieraka nic nie kosztuje!

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP