Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Volta Communications

Volta Communications

Ocena
2.0
5
4

VOLTA COMMUNICATIONS świadczy usługi telekomunikacyjne w zakresie dostępu do sieci Internet, telewizji cyfrowej oraz telefonii przewodowej, GSM i transmisji danych w Gdańsku. Operator oferuje usługi zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm. W zakresie rozwiązań biznesowych posiada np. centrale wirtualne CENTREX, telewizję dozorową i streaming mediów cyfrowych (tv, audio). Kontakt do VOLTA COMMUNICATIONS: Infolinia 800 900 999

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Volta Communications? Chcesz zapytać o opinię na temat Volta Communications lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Volta Communications, napisz poniżej.

 • 2019-07-16 wściekły klient

  Volta to jakiś żart. Naciągają klientów, nie odbierają telefonów, a jak już się uda połączyć, to twierdzą, że oddzwonią... Bardzo odradzam, nie znam drugiej tak nieprofesjonalnej firmy

 • 2019-05-27 rakens

  No właśnie obawialiśmy się awaryjności i tego, jak będzie działać BOK, ale tego nie wiemy, bo awarii przez rok nie było. Łącze stabilne, szybkie, sensowne działanie, niezawodność. Używam netu m.in. do grania online - mam dobry ping, nic mi nie tnie - dobry net.

 • 2018-11-27 amalan

  Mam u nich internet i aktualnie jestem zadowolony. Aczkolwiek w trakcie pierwszego roku umowy nie byłem tak zadowolony jak teraz. Awaryjność była spora Internet potrafil się zacinać kilka-kilkanaście razy w ciągu pierwszego miesiąca. Stabilność łącza była kiepska.
  W trakcie ostatniego roku znacznie się jednak poprawili bo stabilność połączenia jest o wiele lepsza niż wcześniej tak więc prawdopodobnie ponownie ich wybiorę.Szczegolnie,ze zaproponowali mi opłacalny pakiet z tv.

 • 2018-09-13 krychu

  Od kilku miesięcy mieszkam w Gdańsku i byliście pierwszą firmą, która dostarczyła mi internet. Czy sobie chwalę? Ciężko powiedzieć. Nie wiem czy brak zasięgu jest wynikiem mieszkania w dalszych zakątkach miasta, czy dlatego, że macie słabe nadajniki.

Oceń Volta Communications

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP