arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down-alt chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare download face-sad face-smile filter grid-classic grid-table info internet lock mail mail2 marker minus ok package packages phone phone2 ping play plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv upload user arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare face-sad face-smile filter info internet mail marker minus ok package packages phone plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv user

Porównaj oferty operatorów dostępnych w Twoim budynku - oszczędź nawet 50%

Wybierz rodzaj usługi

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę ulicy

Wpisz numer budynku

Dlaczego mam podać adres?
powrót do listy
Virgin Mobile

Virgin Mobile

Ocena dostawcy

4,4

Virgin Mobile jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej. W Polsce operator wykorzystuje infrastukturę  Play-a wraz z zasięgiem sieci T-Mobile i Plus-a, które są partnerami Play w roamingu krajowym. Virgin Mobile w swojej ofercie posiada następujące usługi : Telefonia komórkowa na abonament i kartę, oferty z pakietem minut i danych, oferty rodzinne, oferty dla firm a także oferty dla przenoszących numer z innej sieci.


Kontakt do Virgin Mobile : Obsługa Klienta 799 555 222 lub *222

Sprawdź oferty operatora Virgin Mobile

Virgin Mobile jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej. W Polsce operator wykorzystuje infrastukturę  Play-a wraz z zasięgiem sieci T-Mobile i Plus-a, które są partnerami Play w roamingu krajowym. Virgin Mobile w swojej ofercie posiada następujące usługi : Telefonia komórkowa na abonament i kartę, oferty z pakietem minut i danych, oferty rodzinne, oferty dla firm a także oferty dla przenoszących numer z innej sieci.


Kontakt do Virgin Mobile : Obsługa Klienta 799 555 222 lub *222

Twój głos został zapisany

Oceń operatora Virgin Mobile

Podziel się z nami opinią na temat operatora Virgin Mobile. Twoja opinia będzie uwzględniona w średniej ocenie

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

(komentarze nie są publikowane, mogą być przekazane bezpośrednio operatorom)

Uzupełnij captchę

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Virgin Mobile? Chcesz zapytać o opinię na temat Virgin Mobile lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Virgin Mobile, napisz poniżej.

 • 2019-04-23 papilot

  Jestem ich klientem dosyć długo i jak na razie - bez problemów. Może jedynie chciałbym lepszej oferty na internet. Jeśli chodzi o obsługę klienta to jest chyba pierwsza firma, gdzie mam komórkę i nie trzeba wieków czekać na odebranie telefon przez doradców. Super robota.

 • 2019-04-19 gidle

  Dobre ceny, dużo promocji, sensowny BOK i ogólnie nie miałam przez ten czas powodów do zmian. Jak dotąd jesteśmy naprawdę zadowoleni z poziomu usługi, no i z tego, że nie zostają w tyle za promocjami innych operatorów. Odczucia zdecydowanie pozytywne.

 • 2018-11-30 thorped

  Niektórzy trzymają się na siłe jednego operatora z przyzwyczajenia. Jednak moim zdaniem również lepiej jest sprawdzić ofertę kilku operatorów. Przez lata wiele się zmieniło.Na pewno na plus jest to,że jest taniej ( zarówno jeśli chodzi o rozmowy jak i internet). Jednak każda sieć ma inne promocje. Różny jest również zasięg oraz prędkość internetu.
  Sam byłem wlaśnie takim klientem i przez lata trzymałem sie orange, w koncu jednak zlikwidowali wiele dobrych pakietów i postanowiłem się przenieść. Padło na Virgin. I nie żałuje bo płace o wiele mniej ale mam o wiele więcej!

 • 2018-11-22 Kamcia

  O ile internet jest ok (LTE), to jednak odnosnie rozmow - niestety, czesto jest zrywane polaczenie, nawet w miescie, a co dopiero poza nim. Nie jestem do konca zadowolona i rozwazam przeniesienie numeru do innego operatora.

 • 2018-11-19 broad

  Jeszcze 3 lata temu wystawiłbym im negatywną opinie bo zdecydowałem sie na ich numer i nie byłem zadowolony z zasiegu ( pomimo tego, ze mieszkam w centrum miasta. małego wprawdzie, ale nadal centrum....). Traciłem zasięg, zarówno jeśli chodzi o internet jak równiez jeśli chodziło o zasięg rozmów.
  W tym roku jednak moja żona sie do nich przeniosła i okazało się, że znacznie poprawili jakość zasięgu. Jak skończy mi sie abonament w obecnej sieci komórkowej, to rowniez się do nich przenoszę, bo cenowo kosza konkurencję. W ramach pakietu 25 zł praktycznie wszystko bez limitu.

 • 2018-11-13 KarolinaNawa

  Na początku nie byłam przekonana, nie jestem dobrze nastawiona do "nowości". Jednak dosyć elastyczne warunki i jak się okazało niskie stawki wzięły górę :) Mówię teraz o telefonii komórkowej. Z zasięgiem nie mam żadnych problemów.

 • 2018-11-12 elzbieta muciek

  Zdecydowałam się na Virgin Mobile bo mój brat ma u tego dostawcy internet. I jestem zadowolona z wybory, nie zacina się, śmiga jak trzeba, nawet przy ściąganiu dużej ilości plików jest ok.

 • 2018-11-12 krychu

  Można byłoby przyczepić się (czasami) do gubiącego się zasięgu poza miastem, ale cena pakietu i tani internet rekompensuje te mini wadę. Raz musiałem dodzwonić się na infolinię, miła obsługa i przede wszystkim szybko mi pomogła.

 • 2018-10-28 Krystian

  Korzystam z internetu mobilnego VM i mogę go szczerze polecić. Internet jest szybki, nie zacina się. Szczerze polecam, ciekawe pakiety internetu w niewysokich cenach.

 • 2018-10-25 Krzysztof

  Mam numer w Virgin Mobile i co tu dużo mówić - również zaliczam się do grona osób zadowolonych. Rozmowy tanie, dostępne pakiety bardzo atrakcyjne. Szczerze polecam!