Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Premium Mobile

Premium Mobile

Ocena
3.2
5
5

Premium Mobile jest wirtualnym operatorem telefonii komórkowej MVNO i świadczy usługi w oparciu o sieć Plus-a. Dostawca posiada w swojej ofercie następujące usługi : Telefonia komórkowa na abonament, Internet mobilny, oferty rodzinne, a także oferty dla przenoszących numer z innej sieci.


Kontakt do Premium Mobile : Obsługa Klienta +48 222 300 999, +48 722 792 999mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Premium Mobile? Chcesz zapytać o opinię na temat Premium Mobile lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Premium Mobile, napisz poniżej.

 • 2018-11-28 Gomess

  Ciekawa oferta, ale tak jak przy wszystkich operatorach - radze przed podpisaniem umowy sprawdzic zasieg. Najlepiej wziac karte od znajomego, albo kupic starter za kilka zlotych i tak sprawdzic, czy na miejscu docelowym - serio jest zasieg ok.

 • 2018-10-19 Klaudia

  Jak najbardziej polecam - internet działał bez zarzutu, widać że działa w oparciu o sieć plusa!

 • 2018-09-13 Klara Hanson

  A możesz zdradzić gdzie się przeniosłeś, gdzie było/jest lepiej? Mnie akurat interesuje super szybki internet mobilny dostępny nawet na środku pustyni. To ze względu na moją pracę, głownie działającą w internecie.

 • 2018-08-12 Rafał Dembowski

  Jakiś czas miałem okazje działać potem się przeniosłem. W zasadzie nie mam jakiś dużych zarzutów, po prostu udało się znaleźć bardziej korzystną ofertę i to był powód przejścia.

Oceń Premium Mobile

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP