Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Plus

Plus

Ocena
2.7
5
20

Plus jest siecią telefonii komórkowej należącą do Cyfrowego Polsatu. Świadczy usługi w trzech systemach – abonamentowym, na kartę (prepaid) i mieszanym. W skład oferty wchodzą następujące usługi : telefonia komórkowa z ofertami na abonament, rodzinę, mix oraz na kartę, telefonia stacjonarna, Internet mobilny, Internet domowy LTE oraz za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu i Netii telewizję satelitarną, telewizje internetową IPLA oraz Internet światłowodowy. Plus oferuje ponadto szereg usług dodatkowych takich jak : wypożyczalnię VOD, Cyfrowy Polsat GO, HBO GO. Produkty Plusa objęte systemem bonifikat smartDOM w skład, którego wchodzą następujące usługi: Telewizja, Telefon, Internet, PlusBank, Ubezpieczenia, Prąd, AGD, Monitoring, Gaz. Plus w ofercie dla firm posiada dodatkowo rozwiązania głosowe i sms, rozwiązania sieciowe i mobilne oraz wirtualne centrale telefoniczne (VPBX).


Kontakt do Plus : Infolinia 601 102 601mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Plus? Chcesz zapytać o opinię na temat Plus lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Plus, napisz poniżej.

 • 2018-11-30 mckzieba

  Mogę jak najbardziej polecić Plusa. Ewentualnie dziecko plusa Plush. Aktualnie mają dobre oferty na kartę. Mam pakiet, który kosztuje mnie miesięcznie 30 zł. W pakiecie jest internet LTE w gratisie. Plus dodatkowo darmowe rozmowy i smsy. Nie tylko do wszystkich sieci ale również i stacjonarnie co dla mnie liczyło sie, bo czasami jednak dzwoni sie na telefon stacjonarny ( do jakiegoś sklepu czy po usługi). Co do zasięgu nie narzekam ale w sumie obecnie nie ma chyba znaczenia w jakiej sieci ma się telefon, zasieg zwykle jest dobry.

 • 2018-11-29 Pola

  Zasieg taki sobie. W centrum Krakowa potrafi nie byc LTE! a to wydaje mi sie juz 'lekka' przesada:/ No i te telefony z promocjami - podziekuje.

 • 2018-11-29 stroke

  Od razu dodam, ze piszę tutaj o taryfie plush. Ale dla mnie plush to to samo co reklamowany plus ( kupuje doładowanie plusa i działa na plushu).Aktualnie jest to najlepsza oferta na kartę jaką mają do zaoferowania operatorzy. W pakiecie 25 zł mam:
  darmowe romowy
  darmowe smsy
  oraz duży pakiet internetu
  Poza tym jestem po raz pierwszy tak naprawdę zadowolony z zasięgu.Do tej pory przetestowałem virgin, orange,play i t mobile. I wydaje mi się, że jeśli chodzi o zasięg to plus jest najlepszy.

 • 2018-10-28 Krzysiek

  Zarówno internet mobilny, jak i telefon komórkowy działa bez zarzutów. Nie zdarza się, abym nie miał zasięgu, jeśli już to bardzo sporadycznie.

 • 2018-10-18 czesrski

  Cóż - ogólnie jestem zadowolony z was jako operatora, ale to, że w miejscowości rodziców, gdzie inni operatorzy mają zasięg na full, a wasz jest zerowy, to już przesada.

Oceń Plus

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Porównywarka godna polecenia! Zbiera wszystkie oferty i pomaga wybrać tę najlepszą i to bez żadnych dodatkowych opłat. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona! Wybrałam najlepszą ofertę dla siebie.

Izabela z Gdańska

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP