Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

PGTV

PGTV

Ocena
3.5
5
2

PGTV Sp. z o.o. jest operatorem telekomunikacyjnym, dostarczającym Klientom najwyższej jakości Internet oraz usługi telewizyjne. Spółka powstała po to, aby wzbogacić polski rynek telewizyjny o nowe, atrakcyjne dla Klienta rozwiązania techniczne i ofertowe. Tworzy i dostarcza najnowocześniejsze, innowacyjne i dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców usługi telewizyjne w technologii IPTV, oparte o najszybszy i stabilnie działający Internet (w Oleśnicy światłowodowy)


Kontakt do PGTV : Infolinia  71 759 01 01


mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora PGTV? Chcesz zapytać o opinię na temat PGTV lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług PGTV, napisz poniżej.

 • 2019-07-19 magus

  Mam u nich pakiet internetu z łączem 100 MB/s i działa OK. Myślałem jeszcze o mobilnym necie, ale wszędzie są ograniczenia transferu i ponoć to działa średnio dobrze. Powiedzmy, że u nich utrzymuję prędkość pobierania na mniej więcej 80 proc. maksimum. Jesteśmy zadowoleni.

 • 2019-07-18 kareton

  Internet + TV działa OK. Raz mieliśmy sytuację, że usługi nie działały przez około godzinę, a tak to zawsze normalnie. Sporo kanałów, tzn. istotne, że mają te, które nas interesują. Poza tym - bez zarzutów.

 • 2019-04-24 kambin

  Było trochę obaw - wybraliśmy ich ze względu na dobrą cenę i wszystko było OK. Żadne problemy się nie pojawiły. Światłowód działa moim zdaniem perfekcyjnie. W sensie - dobre osiągi pod względem prędkości łącza, no i brak padów.

Oceń PGTV

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP