Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Ornet Sieci

Ornet Sieci

Ocena
4.5
5
2

Ornet jest dostawcą Internetu w rejonie Dolnego Śląska i Ziemi Lubuskiej. Świadczy następujące usługi : Internet radiowy, internet światłowodowy, telewizję cyfrową oraz telewizje mobilną TV GO. Dostawca świadczy usługi dla klientów indywidualnych i firm.


Kontakt do Ornet : Biuro Obsługi Klienta 801 01 44 22

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Ornet Sieci? Chcesz zapytać o opinię na temat Ornet Sieci lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Ornet Sieci, napisz poniżej.

 • 2019-06-21 majkus

  I od tej pory nie zmienię już operatora, bo też nie mam powodów do tego, żeby to zrobić. Wcześniej działałem z większymi graczami. Miałem awarię, to naprawili po całym dniu. Tutaj zgłosiłem i przyjechali po 15 minutach. Zupełnie inny poziom.

 • 2019-06-20 gangus

  To moja pierwsza umowa z małym dostawcą usług i naprawdę nie ma się czego czepiać, bo wszystko przebiega tak, jak powinno. Dużo lepsza obsługa klienta niż przy większym graczu. Była raz awaria - przyjechali po 20 minutach. Wiadomo, że widocznie akurat nie mieli co robić, ale ogólnie tak szybka reakcja to już konkret.

 • 2019-05-23 gamit

  Całkiem sensownie działająca radiówka, chociaż średnio byliśmy przekonani do tej oferty. A tak ona naprawdę działa niezawodnie i nie ma tutaj specjalnie o co się czepiać.

 • 2018-11-30 karolinkaaa

  Wcześniej korzystałam w domu z internetu mobilnego, dopiero niedawno przeniosłam sie na światłowód. Wiadomo, dodatkowy rachunek miesięcznie, ale mobilny wystarczał mi na 20 dni a potem praktycznie nie moglam korzystać z neta co mnie wcale nie urządzało. Generalnie jest ok, ale czasami mam problem ze skontaktowaniem się.Miałam dwie niewielkie usterki, próbowałam się dodzwonić i wisiałam długo na infolinii. A jak w koncu się dodzwonilam to intenet zaczynał działac.
  Do prędkości nie mam zarzutów. Działa tak jak mi obiecali w umowie.

Oceń Ornet Sieci

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP