arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down-alt chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare download face-sad face-smile filter grid-classic grid-table info internet lock mail mail2 marker minus ok package packages phone phone2 ping play plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv upload user arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare face-sad face-smile filter info internet mail marker minus ok package packages phone plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv user

Porównaj oferty operatorów dostępnych w Twoim budynku - oszczędź nawet 50%

Wybierz rodzaj usługi

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę ulicy

Wpisz numer budynku

Dlaczego mam podać adres?
powrót do listy
Nju Mobile

Nju Mobile

Ocena dostawcy

3,7

Nju Mobile jest marką usług operatora telefonii komórkowej Orange. W ofercie znajdują się usługi telefonii komórkowej na kartę prepaid i abonament a także Internet mobilny oraz oferty dla przenoszących numer.


Kontakt do Nju Mobile : Obsługa Klienta 690 610 610

Sprawdź oferty operatora Nju Mobile

Nju Mobile jest marką usług operatora telefonii komórkowej Orange. W ofercie znajdują się usługi telefonii komórkowej na kartę prepaid i abonament a także Internet mobilny oraz oferty dla przenoszących numer.


Kontakt do Nju Mobile : Obsługa Klienta 690 610 610

Twój głos został zapisany

Oceń operatora Nju Mobile

Podziel się z nami opinią na temat operatora Nju Mobile. Twoja opinia będzie uwzględniona w średniej ocenie

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

(komentarze nie są publikowane, mogą być przekazane bezpośrednio operatorom)

Uzupełnij captchę

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Nju Mobile? Chcesz zapytać o opinię na temat Nju Mobile lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Nju Mobile, napisz poniżej.

 • 2018-11-29 pestka45

  Jeśli nie prowadzisz firmy to tak. Ale jeśli jest się właścicielem firmy to zdecydowanie lepiej jest skorzystać z abonamentu orange bo jest taniej, poza tym dostajesz faktury na firme. Sama w taki sposób kupuję 3 abonamenty plus dostałam 3 telefony służbowe i jak sobie przeliczyłam to wliczając te faktury w koszta firmy wychodzi taniej.

  Ale jeśli decyduje się na ofertę dla siebie samego to musze się zgodzić. Karta jest tańsza.

 • 2018-11-21 Dawidson

  Jestem a w zasadzie byłem długoletnim klientem orange. Kupwałem u nich regularnie abonamenty z telefonami jednak mam wrażenie,ze orange nie docenia stałych klientów i najlepsze promocje oferuje dla nowych klientow ( co dużego sensu według mnie nie ma bo powinni zatrzymywać przy siebie tych regularnie płącących abonament). Warunków których zaoferowali mi ostatnio nie mogłem zaakceptować bo było drogo. Z ciekawości porównałem sobie oferty na kartę i wyszło,ze jest o wiele taniej .Zdecydowałem się na nju mobile. Mam wszystkie zalety jakie oferował orange ( jak na przykłąd dobry zasięg) ale ofertę tańsza i brak zobowiazań.
  Poza tym okazało się, ze taniej jest kupić telefon samodzielnie na własną ręke.

 • 2018-11-20 Cessi

  Co racja to racja z tym roamingiem bywają problemy. Bądź co bądź generalnie internet super i osobiście nie narzekam. Poza tym fajnie byłoby, gdyby firma ta przygotowała coś dla stałych klientów:) Poza tym ok:).

 • 2018-10-15 Ronald

  U mnie było bardzo podobnie jak u Rafała. Na szczęście w końcu net fajnie śmiga i nawet filmy można oglądać bez problemów. Jakość połączenia bardzo ok, a ceny, no cóż, mnie pasują
  :).

 • 2018-09-12 Rafał

  Ja miałem problem z zasięgiem jakieś 2-3 miesiące ale potem jakby samo się naprawiło. Nie wiem czy to też nie wina mojego starego telefonu. W każdym razie sieć fajna i nie droga :)

 • 2018-09-11 Maria

  Mam u nich internet i telefon. Chyba mają najniższe stawki na rynku (a przynajmniej mieli, kiedy zawierałam umowę). Z zasięgiem nie ma problemu nawet na wsiach. Obsługa na czacie jest jednak średnia. Czasem bardzo długo się czeka na połączenie z konsultantem.

 • 2018-08-12 Rafał Dembowski

  Tutaj Ola masz rację bo takie oferty są fajne i cenione. Niestety operatorzy zbyt często skupiają się jedynie na nowych klientach zapominając całkowicie o stałych. Fakt, faktem, że takie właśnie lojalnościowe promocje jak już wejdą to są naprawdę bardzo dobre. Oby więcej.

 • 2018-08-09 Olga Klaumaska

  Bardzo podoba mi się opcja lojalnosciowa, ktora z czasem zwieksza ilosc dostepnego interentu na telefonie, dziala bez zarzutu, praktycznie wszedzie mam zasięg, nawet tam gdzie inni operatorzy nie dają rady, problem występuje tylko w okolicach granic nie wiem czemu nie włacza mi sie roaming