Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

NETeter

NETeter

Ocena
5.0
5
1

NETeter jest operatorem świadczącym usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu, bazując na technologii bezprzewodowej i światłowodowej oraz Telewizję światłowodową z pakietami programów Premium : HBO, CANAL+ i CINEMAX . Oferta skierowana do klientów indywidualnych i firm. Operator działa na terenie gmin: Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Buk, Dopiewo, Kaźmierz, Duszniki w województwie wielkopolskim.


Kontakt do NETeter : Obsługa Klienta: 501-383-144mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora NETeter? Chcesz zapytać o opinię na temat NETeter lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług NETeter, napisz poniżej.

 • 2019-07-19 korski

  Pakiet internet + telewizja. Rzeczywiście jest OK. Sporo kanałów, tj. są wszystkie te, które mają dla nas znaczenie. Jest na pewno stabilniej niż w mojej poprzedniej sieci - nie ma takich problemów, jakie mieliśmy wcześniej.

 • 2019-05-23 purgal

  Obawiałem się, że jeśli będę korzystać z usług lokalnej firmy to będzie lipa, problemy z supportem i łącze będzie dalekie od tego, co oferują. Tymczasem przez rok nie wydarzyło się nic złego - nie było nawet dłuższego przestoju w działaniu netu. Kolega niżej widzę, że pisze, że szybko usunęli usterkę. No i fajnie.

 • 2018-11-30 denis80

  Powiem tak, wcześniej miałem internet w netii i ogolnie nie byłem z niego zbytnio zadowolony pomimo wielu dobrych opinii w sieci. Przez większość czasu wszystko śmigało dobrze, jednak zdarzały się przerwy w działaniu i to mnie denerwowało.
  Tutaj jest taniej i moim zdaniem o wiele lepiej. Usterki od samego początku umowy mogę policzyć na palcach jednej ręki, poza tym były niwelowane praktycznie błyskawicznie.
  Finalnie pewnie przy nich zostanę.

Oceń NETeter

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP