arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down-alt chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare download face-sad face-smile filter grid-classic grid-table info internet lock mail mail2 marker minus ok package packages phone phone2 ping play plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv upload user arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare face-sad face-smile filter info internet mail marker minus ok package packages phone plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv user

Porównaj oferty operatorów dostępnych w Twoim budynku - oszczędź nawet 50%

Wybierz rodzaj usługi

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę ulicy

Wpisz numer budynku

Dlaczego mam podać adres?
powrót do listy
Net-ARN

Net-ARN

Ocena dostawcy

3,0

Net-ARN jest dostawcą na terenie Garwolina i okolic a swojej ofercie posiada następujące usługi dla domu i biznesu : Telewizja cyfrowa, Telewizja interaktywna, Internet światłowodowy, Internet mobilny ,Telefonia stacjonarna. W ofercie premium dostawcy znajdują się pakiety Canal+, HBO, Cinemax a także usługa Multiroom. Firma prowadzi też własny sklep komputerowy oraz serwis oraz wykonuje instalacje monitoringu CCTV.Kontakt do Net-ARN : Infolinia 25 748 4000Sprawdź oferty operatora Net-ARN

Net-ARN jest dostawcą na terenie Garwolina i okolic a swojej ofercie posiada następujące usługi dla domu i biznesu : Telewizja cyfrowa, Telewizja interaktywna, Internet światłowodowy, Internet mobilny ,Telefonia stacjonarna. W ofercie premium dostawcy znajdują się pakiety Canal+, HBO, Cinemax a także usługa Multiroom. Firma prowadzi też własny sklep komputerowy oraz serwis oraz wykonuje instalacje monitoringu CCTV.Kontakt do Net-ARN : Infolinia 25 748 4000Twój głos został zapisany

Oceń operatora Net-ARN

Podziel się z nami opinią na temat operatora Net-ARN. Twoja opinia będzie uwzględniona w średniej ocenie

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

(komentarze nie są publikowane, mogą być przekazane bezpośrednio operatorom)

Uzupełnij captchę

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Net-ARN? Chcesz zapytać o opinię na temat Net-ARN lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Net-ARN, napisz poniżej.

 • 2018-11-29 Bodzio

  Internet stabilny, pingi na poziomie 15-25ms wiec ok, w grach nic nie tnie. Nie mam powodow do narzekan. A do BOKu (jeszcze?) nie dzwonilem, bowiem awarii nie doswiadczylem:)

 • 2018-11-26 hotman

  Internet jest ogólnie ok. NIc sie nie zacina, prędkość jest w umowie. Firma zdecydowanie powinna jednak poprawić jakość obsługi klienta, bo z tej niekoniecznie jestem zadowolony. Czeka się długo na połączenie, zdarza sie,że nikt nie odbiera. Raz rozmowa się rozłączyła nie wiadomo czemu i musiałem potem znowu do nich dzwonić.
  Jesli miałbym tutaj wystawić ocenę to byłoby to 8 na 10. Niestety ale dwa punkty odejmuje włąsńie za to długie oczekiwanie.

 • 2018-09-11 Janina Gerdan

  Co do tego światłowodu mam zastrzeżenia, nie działa tak jak powinien. Plusem jest to, że szybko reagujecie na jakiekolwiek problemy z dostawią internetu. Na te chwilę daje wam takie 7/10 :)