Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

MatCOM

MatCOM

Ocena
3.3
5
4

Matcom jest dostawcą świadczącym swoje usługi  na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Operator  dostarcza następujące usługi : Telewizja cyfrowa IPTV, Internet światłowodowy, Internet radiowy. W ofercie premium operatora znajdują się Canal+, HBO, CINEMAX a także telewizja mobilna na wielu ekranach. Matcom oferuje usługi dla klientów indywidualnych oraz firm.Kontakt do Matcom : Infolinia 801 520 053

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora MatCOM? Chcesz zapytać o opinię na temat MatCOM lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług MatCOM, napisz poniżej.

 • 2019-05-27 kajkon

  Bardzo pozytywne doświadczenie po dwóch wcześniejszych usługach od zdecydowanie bardziej znanych marek. Dzięki!

 • 2019-05-22 passers

  Potrzebowałem netu do gier, a w mojej lokalizacji nie mam szczególnego wyboru... I stanęło na radiówce, więc spodziewałem się, że mój net będzie zależny od pogody. Owszem - zdarzyły się kilka razy jakieś zakłócenia, ale generalnie jak dotąd żadnych poważniejszych problemów nie mieliśmy.

 • 2018-11-29 Katarzyna

  Rowniez moja ocena bedzie na plus. Nawet radiowka, bo taki mam internet od nich, chodzi o dziwo stabilnie i szybko. Pozdrawiam.

 • 2018-10-28 Marta

  Oceniam tego dostawcę bardzo dobrze. Korzystamy z jego internetu w firmie i spisuje się bez zarzutów. Internet jest naszym narzędziem pracy, więc wymagania co do niego mamy dość spore.

 • 2018-10-15 Doris

  Powiedzcie mi, jak oceniacie tego dostawcę? Szukam od dłuższego czasu fajnego internetu na Warmii i jak do tej pory same porażki. Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Oceń MatCOM

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP