Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

LanTech

LanTech

Ocena
3.0
5
2

LanTech jest operatorem telekomunikacyjnym, specjalizującym się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań teleinformatycznych oraz sprzętu telekomunikacyjnego renomowanych producentów. W swojej działalności przywiązują szczególną wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz nawiązywania długofalowych kontaktów z ich odbiorcami. Na razie działają na terenie kilku Szczecińskich osiedli jednak sukcesywnie rozwijają ofertę o miejsca gdzie docierają z siecią światłowodową.

Specjalizują się w budowie i konserwacji sieci komputerowych z dostępem do Internetu. Realizują usługi transmisji danych, zestawianie połączeń radiowych, oferują profesjonalne doradztwo i realizację w zakresie montażu, uruchomienia i konserwacji urządzeń radiowych (radiolinii). Wykonują prace instalacyjne: wymiana urządzeń, konserwacje, wizowanie, wykonywanie badań w zakresie możliwości zestawienia połączeń, Ponadto oferują usługi hotstingowe. Pracują na urządzeniach MikrotikUbiquiti oraz radioliniach na pasmo licencjonowane

Realizują transmisje internetowe obrazu na żywo i dźwięku. Zajmują się instalacją, wdrożeniem i konserwacją serwerów opartych na systemach FreeBSD.

Zajmują się także projektowaniem, budową i konserwacją instalacji telewizyjnych naziemnych, satelitarnych oraz telewizji kablowej.


Kontakt do LanTech : Infolinia  +48 501 71 42 42

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora LanTech? Chcesz zapytać o opinię na temat LanTech lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług LanTech, napisz poniżej.

 • 2019-07-22 kubazatorski

  Internet z dobrymi osiągami, jak na razie niezawodny, solidny, moim zdaniem pewniak. Rok umowy bez problemów, w sumie to nawet nie musieliśmy dzwonić do wsparcia. Gram w gry, więc też mam większe wymagania i jak na razie ten net jest dla mnie wystarczający.

 • 2019-07-19 benkow

  Nie ma się czego czepiać w każdym elemencie dotychczasowej współpracy. Jakość usług naprawdę w porządku, nic złego się nie dzieje, wszystko funkcjonuje stabilnie. Bardzo pozytywne doświadczenia i szykuje się przedłużenie umowy.

 • 2019-06-20 dareks

  Mamy od nich telewizje i internet. Po prostu mieli w najlepszej cenie w okolicy pakiet, który nam wystarczał. Tj. potrzebne nam kanały + wystarczająca prędkość netu. Przynajmniej jak dotąd bez żadnych komplikacji.

 • 2019-05-27 rasek

  Światłowód działa znakomicie. Naprawdę nie ma się czego czepiać - jesteśmy zadowoleni. Nigdy nie musieliśmy wzywać wsparcia. Dobre osiągi łącza, brak przestojów i normalna cena. Polecamy.

 • 2019-05-23 jarski

  Potrzebowałem światowodu do gier online. Mam dobry ping, net działa spoko. To samo przy oglądaniu filmów w HD i nie tylko. Generalnie łącze jest OK, tym bardziej w stosunku do ceny. Co do telewizji to się nie wypowiem - nie wiem, jak działa.

Oceń LanTech

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP