Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Lajt Mobile

Lajt Mobile

Ocena
3.5
5
4

Lajt Mobile to działający na polskim rynku wirtualny operator należący do spółki Telestrada i korzystający z infrastruktury sieci Plus. W swoim portfolio Lajt Mobile ma ofertę skierowaną do rożnych segmentów rynku - zarówno prepaid jak i postpaid.


Kontakt do Lajt Mobile : Obsługa Klienta 727 700 700

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Lajt Mobile? Chcesz zapytać o opinię na temat Lajt Mobile lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Lajt Mobile, napisz poniżej.

  • 2019-04-26 rawec

    Polecam. Dobre ceny, sprawny BOK, raczej bez problemów. Wybrałem ich dla dobrych stawek i jak na razie się nie zawiedliśmy.

Oceń Lajt Mobile

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

  • UKE
  • Antyweb
  • Speedtest
  • Money.pl
  • WP