Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

KGNET

KGNET

Ocena
5.0
5
1

KGNET jest operatorem świadczącym swoje usługi terenie gmin Piekary Śląskie, Bobrowniki, Psary i Świerklaniec. Dostawca w  ofercie Internet światłowodowy i kablowy. KGNET świadczy również usługi w zakresie serwisu sprzętu komputerowego, automatyzacji pracy, Outsourcingu IT, obsługi hostingowej, odzyskiwania i ochrony danych oraz sieci teleinformatycznych.Kontakt do KGNET: Dział handlowy tel. 032 287-54-66

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora KGNET? Chcesz zapytać o opinię na temat KGNET lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług KGNET, napisz poniżej.

 • 2019-07-17 kantero

  Pozytywne zaskoczenie. Przeszedłem do nich z jednej z najbardziej znanych firm w PL i całość działa nam pierwsza klasa. Bardzo dobre osiągi nawet w godzinach szczytu. To na czym mi zależało, czyli filmy online i gry działają bardzo dobrze. No i co ważne - przez pół roku bez żadnej awarii.

 • 2019-05-28 pestes

  Raz zdarzyły się problemy, ale wszystko naprawili tego samego dnia - jakoś 2h nie mieliśmy netu. Ogólnie działa to sprawnie. Nawet jak dzwoniliśmy z głupim problemem, to pomagali. I co ważne - zawsze ktoś odbiera telefon.

 • 2019-04-26 tomps

  Obawiałem się kupowania radiówki, ludzie straszyli, że często net nie działa, ale to nie jest prawda. Jak dotąd wszystko stabilnie śmiga. Może z raz się zdarzył jakiś przestój - tak to wszystko w porządku.

 • 2018-11-30 Wiesieq

  Stosunek ceny do jakosci jest bardzo dobry. Jezeli ktos nie ma alternatywy w stylu UPC czy jakiegos innego wiekszego 'gracza' na rynku, to KGNET - jest dobra alternatywa. Ping stabilny (20-30ms) - grac mozna komfortowo.

 • 2018-11-28 wkamil

  Na razie wszystko jest ok. Mam o nich internet i wszystko jest jak na razie jak w umowie. Na początku miałem pewne problemy ale po kilku rozmowach z ich serwisem technicznym dało się wszystko naprawić. Plus za to, że cały serwis jest sprawny i jak się do nich dzwoni, ze ma się problem to starają się zorganizować naprawę jeszcze tego samego dnia.
  Jestem zadowolony z szybkości względem ceny jaką mi dali.

Oceń KGNET

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Porównywarka godna polecenia! Zbiera wszystkie oferty i pomaga wybrać tę najlepszą i to bez żadnych dodatkowych opłat. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona! Wybrałam najlepszą ofertę dla siebie.

Izabela z Gdańska

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP