Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

ISTS

ISTS

Ocena
3.1
5
13

ISTS jest dostawcą świadczącym swoje usługi  na terenie Krakowa i okolic. Operator  dostarcza następujące usługi dla domu i biznesu : Telewizja cyfrowa, Telewizja IPTV Internet światłowodowy, Internet radiowy ,Telefonia stacjonarna. W ofercie premium operatora znajdują się Canal+, HBO, HBO Go a także kanały sportowe Eleven.


Kontakt do ISTS : Infolinia 12 442 442 0     

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora ISTS? Chcesz zapytać o opinię na temat ISTS lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług ISTS, napisz poniżej.

 • 2019-06-23 Jaca46

  Najgorszy operator z jakim miałem do czynienia. Permanentnie nie działający internet, bardzo długie pingi ! Na moje zgłoszenia nikt nie reagował a na naprawy czekało się po kilka dni. Przeszedłem do UPC i jestem mega zadowolony a firmę ISTS stanowczo odradzam !!!!!

 • 2019-06-13 Paweł Nowak

  Zdecydowanie odradzam. Gdyby nie to, że w okolicy nie ma wielkiego wyboru operatorów to bym nie skorzystał. Częste awarie, ostatnio dwa razy w ciągu doby. Słaba pomoc techniczna - awarie zgłasza się poprzez automatyczną sekretarkę m.in. po wysłuchaniu informacji, że "brak problemów na sieci". Po zgłoszeniu nikła szansa na odpowiedź. Zwykle pojawia się odpowiedź mailowa np po 8 godzinach gdy wszystko działa i zawarta w niej jest magiczna formułka "Chcielibyśmy poinformować, że w chwili obecnej nie stwierdza się usterki po stronie firmy ISTS. Urządzenie brzegowe (router) odpowiada prawidłowo i jest zalogowane do sieci internetowej. Zgłoszenie zostaje zamknięte.".

  Dodatkowo blokowana lub ograniczana jest część aplikacji smart tv. A BOK zapytany o te praktyki twierdzi permanentnie, że nic nie wie, nie zna się, a poza tym nikt nie zgłaszał więc zapewne nie ma takiego problemu. O ciągłych spadkach prędkości dostępu do sieci w godzinach wieczornych nie będę się rozpisywał.

  Poziom podobny do poziomu obsługi klienta prezentują odpowiedzi firmy na krytykę klientów pojawiającą się w Internecie. Szczerze mówiąc nie spotkałem się wcześniej z taką arogancją.

 • 2019-05-29 tamper

  Kolego bonn - chyba takie tematy łatwiej i szybciej załatwić ze wsparciem ;-) A co do usług - mamy ich kablówkę i działa to niezawodnie.Kanałów dużo, cena rozsądna. Moim zdaniem lepsza opcja niż w ofercie znanych firm.

 • 2018-12-14 Dawidson

  Jesli przenosi sie umowe od jednego operatora do drugiego to we wniosku trzeba to napisac i uwzględnić termin przeniesienia umowy. Umowa wygasa z dniem zakończenia umowy. Najlepiej jest jednak skontaktować się z upc z pytaniem czy w umowie nie ma przypadkiem automatycznego przedłużenia umowy. Nie powinno być, ale dla pewności do nich zadzwońcie.

 • 2018-12-13 bonn

  Mam pytanie co do tej firmy. Mianowicie moi rodzice zdecydowali się na podpisanie z nimi umowy. Umowę zaproponował konsultant który do nich na początku zadzwonił, potem do nich przyszedł stacjonarnie. Jak mi powiedzieli to się trochę zdenerwowałem, bo wcześniej im mowilem,ze jakiekolwiek umowy tego typu chcę przeczytać osobiście zanim coś podpiszą (rodzice są już starsi). Wszystko jednak wygląda ok, sama oferta jaka została rodzicom zaproponowana nie jest zła. W chwili obecnej rodzice mają umowę z upc. Czy w przypadku upc trzeba składać podanie, ze się rezygnuje? Czy po prostu umowa wygasa i od razu przerzuca sie to na ists?

 • 2018-11-29 Trollo

  Naprawde konkretna oferta - jeden z pierwszych providerow w KrK. Oprocz netu maja jeszcze C+ i Eleven - dla fanow sportu to lakomy kasek. W pakietach taniej:)

 • 2018-10-28 Karol

  Ciekawe pakiety telewizyjne w dobrej cenie. Korzystam i jestem zadowolony, moi rodzice również (ceny niewysokie, a to mega ważne).

Oceń ISTS

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Porównywarka godna polecenia! Zbiera wszystkie oferty i pomaga wybrać tę najlepszą i to bez żadnych dodatkowych opłat. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona! Wybrałam najlepszą ofertę dla siebie.

Izabela z Gdańska

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP