Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

INEA

INEA

Ocena
4.0
5
12

INEA jest operatorem telewizji kablowej oferującym swoje usługi na terenie Poznania oraz województwa wielkopolskiego. Dostarcza następujące usługi dla klientów indywidualnych : Telewizję cyfrową, Internet szerokopasmowy, Internet światłowodowy ,Internet mobilny, telefonię stacjonarną, telefonię mobilną.W ofercie dla biznesu Inea posiada dodatkowo Internet w technologii radiowej,transmisje danych ŁTD,VPLS,IPVPN, kolokację, Cloud ,Backup, Disaster Recovery Center.Inea oferuje też telewizję mobilną ( Inea Online TV) oraz usługi dodatkowe z kanałami premium HBO,CANAL+, Cinemax a także  Multiroom.Kontakt do INEA : Infolinia 61 222 22 22 mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora INEA? Chcesz zapytać o opinię na temat INEA lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług INEA, napisz poniżej.

 • 2019-06-21 harski

  Ta firma jest OK. Nie mieliśmy żadnych problemów, żadnych komplikacji, wszystko przebiegło tak, jak chcieliśmy. Umowa trwa, bez awarii, ceny rozsądne. Net miewa przestoje, zwalnia w godzinach szczytu, ale na pewno nie mamy żadnych problemów z jego działaniem - akurat pod tym względem wszystko jest w porządku.

 • 2019-05-24 jacekp

  Bardzo fajnie działająca usługa - nie ma się czego czepiać. Szybkość, solidność, no i zgodność łącza z tym, co w umowie - w sensie min i max. Generalnie jesteśmy zadowoleni.

 • 2019-05-22 bert

  Z naszych doświadczeń to kawał dobrej usługi. Przede wszystkim chodzi tutaj o jakość działania internetu. Powiedzmy, że jak dotąd - zero problemów i tak to powinno wyglądać. Ze dwa razy zdarzyły się kilkuminutowe przestoje, ale też trudno nam powiedzieć, czy to nie wina naszego routera.

 • 2019-05-15 Mirosława

  Od 4 miesięcy czekam na usunięcie awarii na lini.Rachunki przychodzą INEA jest firmą niekompetentną 😡

 • 2019-05-06 adamek

  Mają częste zaniki tak na 10-15min dziennie brak internetu nierozłączenie łączenie ponowne a do tego nawet na światłowodzie potrafi skakać ping

 • 2019-04-26 matylda

  Jak dotąd współpraca bez problemów poza jedną awarią, gdzie faktycznie nie mieliśmy netu przez kilka godzin. A tak to wszystko w porządku. Mamy wifi, sieć dzielimy na ok. 10 urządzeń i wszystko naprawdę fajnie działa, a wcale nie mamy wybitnie szybkiego łącza - 100 Mb/s. Póki co wystarczy.

 • 2019-04-25 jakub

  Z netu jestem zadowolony. Może ze 2-3 razy zdarzyło się, że coś nie działało, ale to była chwila. Za to kilka razy zdarzyły się nam problemy z telewizją. Też brakuje mi w ich ofercie niektórych kanałów i przynajmniej jeśli chodzi o TV mogliśmy trochę lepiej wybrać, ale to też trochę w tym naszej winy.

 • 2019-04-19 marasik

  Mam z nimi umowę od roku i nie ma się czego czepiać. Nie miewamy przestojów z netem, nawet w godzinach szczytu usługa działa znakomicie. Na BOK nie czeka się kilkadziesiąt minut – w zasadzie odbierają telefon od razu i jest realna pomoc. Tak więc nasze doświadczenia są pod tym względem zdecydowanie pozytywne.

 • 2018-11-28 Mayah

  Ciekawa oferta, ktora zawiera wszystko co jest potrzebne - zarowno w domu jak i w firmie. Jezeli chodzi o Poznan i okolice - to jedna z lepszych ofert. Mozna dostosowac opcje 'pod siebie' oraz negocjowac cene (mi sie udalo):)

 • 2018-11-13 KarolinaNawa

  Też nie narzekam na cenę, głównie ta mnie przekonała do wybrania tego dostawcy. Co do internetu to nie narzekam, ale też nie mam jakiś wielkich wymagań. Korzystam z internetu codziennie, ale nic nie ściągam.

Oceń INEA

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Porównywarka godna polecenia! Zbiera wszystkie oferty i pomaga wybrać tę najlepszą i to bez żadnych dodatkowych opłat. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona! Wybrałam najlepszą ofertę dla siebie.

Izabela z Gdańska

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP