Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

GTP

GTP

Ocena
4.8
5
2

GTP jest lokalnym gorzowskim operatorem telewizji kablowej i Internetu działającym od stycznia 2004 roku. Swoją sieć buduje w oparciu o najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne, dzięki którym osiąga wysoką jakość świadczonych usług. Istnienie nowego operatora daje możliwość wyboru lepszej oferty, a konkurujące firmy skłania do podnoszenia jakości oraz prowadzenia rozsądnej polityki cenowej. Ceny Gorzowskiej Telewizji Przewodowej są przyjazne dla Klientów , a jakość usług jest wysoka, co potwierdzają swoim wyborem mieszkańcy miasta.


Kontakt do GTP : Biuro +48 95 737 07 07         

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora GTP? Chcesz zapytać o opinię na temat GTP lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług GTP, napisz poniżej.

 • 2019-06-19 kamyk

  Potwierdzam. W Gorzowie miałem też inną ofertę, od bardziej znanej firmy, ale wolałem GTP. Przez ponad rok była jedna awaria. Usunęli w ciągu 30 minut od mojego telefonu. Raczej sprawnie działająca firma i dbająca o jakość. Jak dzwonisz na infolinię to też nie czekasz 15 minut w kolejce. Połączenie masz od razu.

 • 2019-05-28 peps

  Telewizja kablowa u nich jest OK. Dobre ceny, takie pakiety, zero problemów. Nigdy nie musieliśmy korzystać ze wsparcia technicznego. Jak na razie jesteśmy zadowoleni.

Oceń GTP

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Porównywarka godna polecenia! Zbiera wszystkie oferty i pomaga wybrać tę najlepszą i to bez żadnych dodatkowych opłat. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona! Wybrałam najlepszą ofertę dla siebie.

Izabela z Gdańska

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP