Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

GETFIBER

GETFIBER

Ocena
2.7
5
2

GETFIBER jest dostawcą internetu i telewizji w Piasecznie. Operator świadczy swoje usługi w technologii radiowej i światłowodowej a swojej ofercie posiada dodatkowo sieci VPN oraz telefonię cyfrową. GETFIBER oferuje dla klientów indywidualnych oraz firm kompleksową obsługę informatyczną.


Kontakt do GETFIBER : Biuro Obsługi Klienta 222 111 666 lub 501 345 855

 

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora GETFIBER? Chcesz zapytać o opinię na temat GETFIBER lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług GETFIBER, napisz poniżej.

 • 2019-06-20 markus

  Przydałyby się szybsze opcje tego łącza - na razie to według mnie zbyt mało. CO do jakości usługi i poziomu obsługi nie ma się co czepiać - działają profesjonalnie, a wszystko przebiega sprawnie.

 • 2019-05-28 galdo

  Nie mam zastrzeżeń. Internet jest cały czas dostępny i działa niezawodnie. Nie mamy żadnych problemów. Pomoc techniczna działa OK.

 • 2018-11-28 debskik@interia.pl

  Ogólnie to nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o szybkość internetu. Łącze również stabilne. Mam ich już jeszcze jakiś czas, ale nie miałem problemów żadnych ze strony łącza ( odpukać - mam nadzieje, ze nie bedę miał bo pracuję w domu tak więc byłby to dla mnie problem).
  Jedyne nad czym powinni popracować to szybkośc. Zgłosiłem do nich telefonicznie, że interesuje mnie ich oferta. Na konsultanta czekałem kilka dni, następnie kilka dni na założenie internetu....

Oceń GETFIBER

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP