arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down-alt chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare download face-sad face-smile filter grid-classic grid-table info internet lock mail mail2 marker minus ok package packages phone phone2 ping play plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv upload user arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare face-sad face-smile filter info internet mail marker minus ok package packages phone plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv user

Porównaj oferty operatorów dostępnych w Twoim budynku - oszczędź nawet 50%

Wybierz rodzaj usługi

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę ulicy

Wpisz numer budynku

Dlaczego mam podać adres?
powrót do listy
Generacja.pl

Generacja.pl

Ocena dostawcy

4,1

Generacja.pl dostarcza szerokopasmowy dostęp do Internetu na terenie Wrocławia. Internet dostarczamy jest w technologii LAN w oparciu o światłowodową sieć szkieletową. W skład oferty operatora wchodzą następujące usługi  : stały dostęp do Internetu, łącza symetryczne i asymetryczne, hosting oraz kolokacja. Dostawca oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz firm.


Kontakt do Generacja.pl : Biuro Obsługi +48 71 71 55 555 

Sprawdź oferty operatora Generacja.pl

Generacja.pl dostarcza szerokopasmowy dostęp do Internetu na terenie Wrocławia. Internet dostarczamy jest w technologii LAN w oparciu o światłowodową sieć szkieletową. W skład oferty operatora wchodzą następujące usługi  : stały dostęp do Internetu, łącza symetryczne i asymetryczne, hosting oraz kolokacja. Dostawca oferuje swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz firm.


Kontakt do Generacja.pl : Biuro Obsługi +48 71 71 55 555 

Twój głos został zapisany

Oceń operatora Generacja.pl

Podziel się z nami opinią na temat operatora Generacja.pl. Twoja opinia będzie uwzględniona w średniej ocenie

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

(komentarze nie są publikowane, mogą być przekazane bezpośrednio operatorom)

Uzupełnij captchę

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Generacja.pl? Chcesz zapytać o opinię na temat Generacja.pl lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Generacja.pl, napisz poniżej.

 • 2018-11-22 Takze Klient

  25MB za 68 zl?! To cos tak czy siak drogo:/ Ja nie mam problemow, takze z obsluga klienta (zdarzylo sie mojej zonie zle wyslac przelew i trzeba bylo go przeksiegowac - bez problemu zalatwili taka sprawe i to mailowo).

 • 2018-10-28 Tomek

  Natomiast ja polecam. Zdecydowałem się na internet bez zobowiązań i jestem zadowolony. Internet jest szybki, a to było dla mnie najważniejsze, aby mieć szybkie,stabilne łącze.

 • 2018-10-25 Marek

  Moi rodzice mają stąd internet i są zadowoleni. Ja z niego korzystam, gdy do nich przyjeżdżam i rzeczywiście działa naprawdę dobrze.

 • 2018-10-25 GENERACJA PL

  Witam, jeśli wystąpiły jakiekolwiek odstępstwa od prędkości oferowanej, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 71 71 55 555 (prosić pana Tomasza). Zdiagnozujemy problem i znajdziemy rozwiązanie. Zapraszamy również do skorzystania ze strony http://test.generacja.pl/ , gdzie oprócz narzędzi pomiarowych znajdzie Pan także dokładną instrukcję „jak zgłosić problem w przypadku zbyt niskiej prędkości łącza”. Jesteśmy do Pana dyspozycji przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Zapraszamy!

 • 2018-10-23 Klient

  Ja niestety nie polecam, korzystam z ich uslug od okolo 7 lat, place terminowo dzieki zleceniom stalym, nigdy nie bylo zwloki nawet jedno dniowej - w zamian otrzymuje lacze internetowe, ktore czesto gesto ma zaniki lub zwalnia niemilosiernie. Druga sprawa to te wszystkie ich bonusowe przyspieszenia w ramach dlugoterminowych umow i wplat regularnych to smiech na sali, nigdy nie otrzymalem zadnego bonusu do predkosci. A po trzecie i najwazniejsze, mam wykupione u nich 25Mb - place 68zl - a transfer nigdy nie przekroczyl 1MB/s. Powtarzam, transfer NIGDY nie przekroczyl magicznej bariery 1MB/s przez 7 lat, nie ktos mi prosze to wytlumaczy bo na moje oko transfer przy laczu 25Mb powinien wynosic 3MB z groszami, o co tu chodzi i za co ja place?

 • 2018-10-15 omma

  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo fajny kontakt z biurem obsługi klienta. Wszelkie problemy są szybko rozwiązywane. Polecam

 • 2018-10-14 Wojtek

  Szczerze polecam, zdecydowałem się z na internet bez zobowiązań z uwagi na to, że mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu. Jak najbardziej polecam, internet działa bez zarzutu.

 • 2018-09-26 Joanna Kalczyńska

  Musze przyznac że zmieniając dostawcę internetu mialam sporo obaw. Ale poprzedni tak mnie wkurzył , ze postanowiłam zaryzykowac. I zaskoczenie. Wszystko dziala bez zarzutu, żadnych przerw Super oby tak dalej.

 • 2018-09-24 mingo

  Polecam tego dostawcę internetu. Miałam internet od różnych dostawców i ciągle były problemy , prędkość była nie taka jak deklarowali i bardzo często były awarię. Teraz podpisałam umowę z tym dostawcą i jestem zadowolona nie ma problemów.