Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

FutureNET

FutureNET

Ocena
4.0
5
7

FutureNET jest dostawcą internetu w miejscowościach : Łabowa, Łukowica, Piwniczna Zdrój, Podegrodzie, Rytro, Stary Sącz. Operator świadczy swoje usługi w technologii radiowej a swojej ofercie posiada dodatkowo telefonię VOIP oraz serwis sprzętu komputerowegoFutureNET oferuje usługi dla Klientów indywidualnych oraz firm.


Kontakt do FutureNET: Biuro +48 698 564 457       

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora FutureNET? Chcesz zapytać o opinię na temat FutureNET lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług FutureNET, napisz poniżej.

 • 2019-07-18 kalgon

  Bywają małe przestoje, ale ogólnie jestem bardziej zadowolony z tej usługi niż z poprzednich, jakie przerabialiśmy. Całkiem to szybkie, wszystkie usługi sensownie działają, problemów jak dotąd nie mieliśmy. Pozytywne doświadczenia.

 • 2019-06-19 misks

  Nigdy nie byłem przekonany do radiówki, ale tutaj naprawdę nie ma się specjalnie czego czepiać. Usługa działa w porządku. Duży plus za to, że poprawiają szybkość łączy.

 • 2019-04-23 hejko

  Faktycznie, czasami przy kiepskiej pogodzie różnie bywa z jakością netu, ale generalnie stosunek tej jakości do ceny oceniamy zdecydowanie pozytywnie. Kawał jakościowej usługi.

 • 2018-11-22 Minion88

  Hejka,
  no niestety, radiowka jak to radiowka - zrywa czasem polaczenie, szczegolnie podczas zlych warunkow atmosferycznych. No ale lepsze 'radio' niz nic, prawda? Nie jest to az tak czeste, aby bardzo wkurzac:)

 • 2018-11-09 Matylda

  Jakość internetu w porządku. Moi rodzice z niego korzystają, a ja mam z nim styczność głównie, gdy u nich jestem. Szczerze polecam!

 • 2018-10-14 Maciek

  Z jakości internetu jestem zadowolony - używam go podczas pracy, więc ta jakość była dla mnie mega ważna i nie narzekam.

 • 2018-09-21 Anna Wojciechowska

  Ja korzystam z internetu tej firmy i jestem zadowolona do tej pory wszystko działa jak nalezy. Co do jakości nie mam zastrzeżeń.Sygnał jest cały czas nie ma jakiś przerw . Polecam

 • 2018-09-07 kobieta.

  Jak dużo osób już korzysta z waszego internetu? Słyszałam, że jakość jest taka sobie. Jak to wygląda w rzeczywistości, jest tutaj jakiś klient? :)

Oceń FutureNET

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP