Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Echostar Studio

Echostar Studio

Ocena
2.3
5
3

Echostar Studio jest operatorem świadczącym swoje usługi na terenie Poznania i posiada następujące usługi w swojej ofercie : Telewizja cyfrowa, Internet światłowodowy, Telefonia stacjonarna. W ofercie premium dostawcy znajdują się pakiety Canal+, HBO.Kontakt do Echostar Studio : Infolinia  (61) 671 00 00mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora Echostar Studio? Chcesz zapytać o opinię na temat Echostar Studio lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług Echostar Studio, napisz poniżej.

 • 2019-06-20 adamp

  Mamy od nich internet i telewizję. Plus za to, że mają też kanały premium. Cenowo w porządku, organizacyjnie również. Jak dotąd nie mieliśmy żadnych problemów.

 • 2019-05-28 rampert

  Moim zdaniem porównując cenę do jakości trudno znaleźć w Poznaniu lepszą ofertę, a przynajmniej my jej nie znaleźliśmy. Korzystamy z tego netu już jakiś czas i wszystko działa znakomicie. Na pewno plus za pomoc techniczną - reagują natychmiast.

 • 2018-11-29 Kola

  Ja takze mam lacze swiatlowodowe od nich i jak na razie, odpukac, bezawaryjnie. TV nie posiadam w ogole - nie mam nawet telewizora w domu:)

 • 2018-11-29 jareci

  Jestem zadowolony z szybkiego łącza. Mam u nich internet od 8 miesięcy, nie ma do tej pory żadnych przerw.Jednak ceny to mogliby mieć konkurencyjne. Zastanawiam się czy nie przejść do upc bo jak sobie patrżę to cenowo maja o wiele tańsze pakiety typu internet plus telewizja. Kto z Was posiada może taki pakiet albo ma porównanie do echostar? Jak ma się szybkość łacza do tego co obiecują w umowie?

Oceń Echostar Studio

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP