Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

CPU-NET

CPU-NET

Ocena
3.0
5
2

CPU-NET jest operatorem świadczącym usługi internetowe w technologii satelitarnej i kablowej głównie w zachodnich i północnych dzielnicach Szczecina. Oferta usług internetowych adresowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i do firm znajdujących się w obszarze działania dostawcy. CPU-NET zajmuje się również sprzedażą i montażem anten satelitarnych oraz anten naziemnej telewizji cyfrowej.


Kontakt do CPU-NET: Obsługa Klienta: 91 44 21 521

mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora CPU-NET? Chcesz zapytać o opinię na temat CPU-NET lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług CPU-NET, napisz poniżej.

 • 2019-05-28 bojsko

  Internet jest w porządku. Chociaż nasłuchaliśmy się, że radiówka bywa zawodna, to tutaj czegoś takiego nie ma. Działa szybko, solidnie, nie mamy żadnych problemów i uważam, że to jest najważniejsze.

 • 2018-11-30 longin

  Aktualnie jestem w trakcie poszukiwania oferty telewizji plus internetu dla moich rodziców. Od razu piszę tutaj, że odpada cyfrowy polsat. Mielismy z nimi kilka nieprzyjemnych sytuacji, nie będe tutaj opisywał jakich ale szukam jakiegoś innego operatora. Rodzice to starsze osoby, tak więc najlepiej w ich przypadku jak wszystko będzie w jednym pakiecie. Cena się liczy ale nie gra takiej ważnej roli jak to czy wszystko nie będzie się zacinało i czy wszystko będzie dobrze chodziło.
  Jak oceniacie tę firmę?

Oceń CPU-NET

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP