Aktualności

lajt mobile wprowadza nowe pakiety internetowe

Lajt Mobile

Sieć lajt mobile na lato wprowadza nowe pakiety internetowe. To dodatkowe opcje, które obowiązują od 1 lipca. Warunkiem do ich wykorzystania jest aktywny pakiet podstawowy.

Cztery nowe pakiety internetowe, które lajt mobile wprowadza do oferty od lipca to warianty:

  • 1 GB – za 5 zł
  • 5 GB – za 12 zł
  • 10 GB – za 15 zł
  • 20 GB – za 25 zł

Wykorzystanie nowych pakietów internetu jest połączone z obowiązkowym korzystaniem z pakietu podstawowego. Opcje dodatkowe jedynie uzupełniają aktualny pakiet klienta. Okres ważności pakietów jest zgodny z pakietem podstawowym. Dodatkowy pakiet można zamówić na infolinii, poprzez panel klienta oraz mailowo.

Dodatkowy internet na kartę w lajt mobile

Oferta prepaidowa również została poszerzona o dodatkowe opcje:

  • 1 GB – za 5 zł
  • 3 GB – za 10 zł
  • 10 GB – za 20 zł
  • 20 GB – za 25 zł
  • 30 GB – za 35 zł

Również w tym przypadku skorzystanie z pakietu powiązane jest z aktywnym pakietem, który musi zawierać paczkę internetu oraz saldo na koncie. Dopiero pod tym warunkiem operator uruchomi usługę. Dodatkowe pakiety uzupełniają aktualnie włączony pakiet klienta. Dodatkowa paczka danych ma taką samą ważność jak aktualnie uruchomiony pakiet.

oferty i ceny internetu

Lubisz nasze treści? Bądź na bieżąco z Panem Wybierakiem

Zapisz się na nasz newsletter i polub profil Pana Wybieraka na Facebooku. Dostaniesz od nas – od czasu do czasu; my też nie cierpimy spamowania skrzynki 😉 – to, co ciekawe w branży internetu, telewizji i telefonii komórkowej. Będzie tylko to co ciekawe i wartościowe: analizy, komentarze, poradniki, które pomogą Ci m.in. efektywniej korzystać z technologii. Sporadycznie otrzymasz też informacje o ciekawych promocjach dostawców internetu, TV i telefonii – warto być na bieżąco, by później … zaoszczędzić.

Ocena

Podziel się:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Najnowsze artykuły

Masz abonament w Orange? Możesz wpisać gry Apple w fakturę

Nowość w Orange, która trafi w gusta miłośników wszystkiego, co sygnowane charakterystycznym logo Apple. Od sierpnia ten…

realme będzie hitem? Nowe smartfony w ofercie polskich operatorów

realme, marka smartfonów w Polsce jeszcze nieznana, wchodzi do oferty Play. Plany ma ambitne: chce znaleźć się…

Programy Canal+ wzbogacą ofertę Play Now TV

Play z kolejnymi planami rozbudowy oferty telewizyjnej. Firma ma niespełna – według danych z czerwca 2020 r.

Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Pan Wybierak – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

testimonial.author

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl
testimonial.author

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas