Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

Sprawdź oferty na Internet radiowy - wprowadź swój adres

Podając adres sprawdzisz dostępność ofert i operatorów w Twoim budynku

Internet radiowy - technologia, w razie problemów

Internet radiowy to dość oryginalne rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku osób, które nie mogą liczyć na inną formę dostarczenia sygnału sieciowego. Choć światłowód - czy nawet zwykłe łącza - są coraz popularniejsze, z ich możliwości i dobrodziejstwa technologicznego nie skorzysta każdy. Tu rozwiązaniem może być internet radiowy - dostawy tej technologii zapewniają usługi dla osób, które mogą mieć problem przy połączeniu się z siecią poprzez tradycyjne rozwiązania.

Jak działa internet radiowy?

Transmisja danych oparta jest o przesył fal radiowych. Cechuje się brakiem limitów - pobierania i wysyłanych danych. Internet radiowy to też niedroga infrastruktura oraz brak dodatkowych działań ze strony użytkownika. Zaleta jest też bezprzewodowość systemu. kable stosuje się wyłącznie do połączenia odbiornika fal radiowych z routerem.

Oferty internetu radiowego

Pan Wybierak, porównywarka cen i usług telekomunikacyjnych pomoże Ci dobrać internet radiowy. Aby sprawdzić, jakie oferty są aktualne w Twojej lokalizacji podaj dane - wystarczy miejsce, w którym chcesz z niego korzystać. Analiza danych od Pana Wybieraka da Ci kompleksowe zestawienie informacji: wysokości abonamentów, prędkości transmisji danych, okresu trwania umowy czy aktualnych promocji na internet radiowy.