Canal+ rozbudowuje możliwości telewizji przez internet
6 czerwca 2020

Canal+ zapewni dostęp do swojej bibliotek VOD wszystkim zainteresowanym – bez ograniczeń i np. umowy z operatorem. Uruchamia usługę Premiery Canal+, która działa w formacie telewizji przez internet. Rozwiązanie to pozwala wypożyczyć polskie i zagraniczne filmy w atrakcyjnych cenach. W VOD są również premiery kinowe oraz filmy, które np. nie były obecne w polskich kinach.
W sumie – jak podkreśla Canal+ – zestawienie obejmuje ponad 120 filmów pochodzących od czołowych producentów i dystrybutorów. Efekt? W ten sposób wypożyczalnia VOD doskonale uzupełnia ofertę stacji, która odważnie rozwija swój projekt TV Canal+ przez internet.
Jak działa wypożyczalnia Canal+
Podczas logowania do usługi Premiery Canal+ należy wpisać te same dane, które są wymagane podczas wejścia na serwis internetowy Canal+ przez internet. Można też wybrać nieco inną drogę i np. założyć nowe konto. Umożliwia to strona internetowa premiery.canalplus.pl.
Spora filmowa biblioteka zapewniana przez Canal+ dostępna jest dla wszystkich. Filmy może więc wypożyczyć również użytkownik, który nie zdecydował się na płatną subskrypcję nowej oferty tego operatora przez internet lub w ramach tradycyjnej telewizji.
Z nowej usługi od Canal+ można skorzystać w dniu premiery w przeglądarkach internetowych na stronie premiery.canalplus.pl. Jak zapłacić za wypożyczenie filmu? Canal+ zapewnia kilka możliwości – płatność kartą Visa i Mastercard oraz poprzez coraz popularniejszy BLIK i przelewy online pay-by-link.
Jakie filmy są w wypożyczalni Canal+?
Odpowiedź jest prosta: intrygujące. Canal+, dzięki współpracy z największymi producentami zapewnia dostęp do nowości – i nie tylko – m.in. od Universal Studios, Paramount Pictures, The Walt Disney Company, 20th Century Studios, Dream Works, Sony Pictures. Są też polskie produkcje z zestawienia od Kino Świat, Best Film, Next Film, Kino Polska, TVP czy Telewizji Polsat.
Lista już teraz obejmuje m.in. „Sonic. Szybki jak błyskawica”, „Bad Boys For life”, „Doktor Dolittle”, „Psy 3. W imię zasad”, „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „1917”, „Dżentelmeni”, „Kraina lodu II”, „Jojo Rabbit” oraz „Kult. Film”. W najbliższych planach są takie filmy jak: „Zew krwi” (24.06), „Niepokorna miss” (19.06), „Jak boss” (10.06), „Przetrwać do świtu”.


Miłośnik wszystkiego, co związane z nowymi technologiami. Kiedyś konsultant w branży telko; dziś działający głównie w sferze oprogramowania, a przy okazji niezmiennie zafascynowany wszystkim, co dotyczy technologii mobilnych oraz znaczenia internetu w codzienności.
Powiązane artykuły

Vectra wymyśliła internet w trybie on-demand. Jak działa nowa opcja dla klientów?
Jak działa wypożyczalnia Canal+…

A to ciekawostka! Sprawdziliśmy na czym polega router Play, który jest jak powerbank
Jak działa wypożyczalnia Canal+…

Turyści w Turcji się zdziwią. Internet będzie zablokowany na kartach eSIM
Jak działa wypożyczalnia Canal+…
Najnowsze artykuły

Internet od Vectry na rok akademicki 2025/26 to ciekawy scenariusz dla studentów
Jak działa wypożyczalnia Canal+…

Orange Światłowód wchodzi do oferty CANAL+. To może być początek większej rewolucji
Jak działa wypożyczalnia Canal+…

Play rzuca biznesowi rękawicę. Abonament 5G bez limitów za 50 zł netto to sygnał zmian
Jak działa wypożyczalnia Canal+…
Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%
Pan Wybierak – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów
To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!
Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!