Porównaj najlepsze oferty operatorów
oszczędź nawet 50%

MediaNET

MediaNET

Ocena
4.2
5
4

MediaNet jest dostawcą internetu w Warszawie i okolicach. Operator świadczy swoje usługi w technologii radiowej i światłowodowej. a swoje ofercie posiada dodatkowo telefonię VOIP oraz transmisję danych. MediaNet oferuje usługi dla klientów indywidualnych oraz firm.


Kontakt do MediaNet : Infolinia 801 066 922


mniej więcej

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora MediaNET? Chcesz zapytać o opinię na temat MediaNET lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług MediaNET, napisz poniżej.

 • 2019-07-18 kampos

  Miałem dosyć dużych dostawców, oni mieli dobrą cenę, więc postawiliśmy na nich. Usługa działa znakomicie, naprawdę. Nie mieliśmy nawet potrzeby korzystania z BOK-u bo wszystko funkcjonuje, jak powinno. Piszę to po pół roku korzystania. Jeśli się coś zmieni, to za jakiś czas napiszę.

 • 2019-07-02 damianp

  Mam od nich światłowód od kilka miesięcy i działa naprawdę dobrze. Usługa szybka, solidna - jak dotąd bez problemów. Z BOK-u jeszcze nie musieliśmy korzystać.

 • 2019-05-22 karczolczak

  Mieliśmy trochę obaw, czy korzystać z mało znanej firmy, ale to była dobra decyzja. Transfer zbliżony do maksimum określonego w ofercie. No i całkiem sprawnie działający BOK.

 • 2018-10-28 Marcin

  Świetna oferta dla firm - mało który dostawca jest w stanie zaoferować tak szybkie łącze. Tak więc szczerze polecam. Współpracy nie zamierzamy przerywać, gdyż internet działa bez zarzutu, a strasznie nam na tym zależało.

 • 2018-10-15 Simon

  Sam z ich oferty korzystam już dość długo i jestem zadowolony. Jak do tej pory nie było większych problemów z awariami, a jakość połączenia jest jak najbardziej zadowolająca. Poza tym cena także całkiem w porządku.

 • 2018-09-07 Klara Hanson

  Bardzo wiele o was słyszałam, ale zastanawia mnie czy w razie awarii szybko działacie? Pracuje w domu, na komputerze, zależy mi na ciągłym korzystaniu z neta bez żadnego szwanku. Jesteście w stanie mi to zapewnić?

Oceń MediaNET

Twój głos został zapisany

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

Uzupełnij captchę

Pomoc w wyborze oferty

Zostaw swój telefon a oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Wpisz poprawny numer telefonu (9 cyfr)

Zaznacz zgodę

Dziękujemy!

Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz doradca i pomoże w doborze najlepszej oferty

PanWybierak.pl – bezpłatna porównywarka najlepszych ofert operatorów

Panwybierak.pl to porównywarka ofert dostawców Internetu, telewizji i telefonu. W jednym miejscu porównasz najlepsze oferty dostępne w Twoim budynku. Zamawiając na panwybierak.pl nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, ustalimy dla Ciebie dogodny i szybki termin bezpłatnej dostawy usług i umowy.

To jedna z najbardziej kompletnych wyszukiwarek, z trafnym dopasowaniem ofert internetu, telewizji kablowej i telekomów do adresu zamieszkania, z której bardzo chętnie korzystają nasi czytelnicy – polecamy!

mobiRANK.pl

Pan Wybierak to świetny serwis, dzięki któremu nie tylko poznałem wszystkie możliwe warianty instalacji internetu w moim miejscu zamieszkania, ale także odkryłem naprawdę tanią ofertę. Ogólnie - rewelacja!

Paweł z Krakowa

Mówią o nas

 • UKE
 • Antyweb
 • Speedtest
 • Money.pl
 • WP