arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down-alt chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare download face-sad face-smile filter grid-classic grid-table info internet lock mail mail2 marker minus ok package packages phone phone2 ping play plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv upload user arrow-down arrow-right-alt arrow-up arrows chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up close compare face-sad face-smile filter info internet mail marker minus ok package packages phone plus-alt plus remove sort-asc sort-desc speed tel time tv-alt tv-match tv user

Porównaj oferty operatorów dostępnych w Twoim budynku - oszczędź nawet 50%

Wybierz rodzaj usługi

Wpisz nazwę miasta

Wpisz nazwę ulicy

Wpisz numer budynku

Dlaczego mam podać adres?
powrót do listy
ElkNet

ElkNet

Ocena dostawcy

5,0

ElkNET jest dostawcą usług internetowych na terenie Ełku i okolicznych miejscowości. Firma  dostarcza następujące usługi dla domu i biznesu : Internet radiowy, Internet światłowodowy, monitoring IP (telewizja CCTV), usługi hostingowe oraz projektowanie stron www. Firma prowadzi też własny sklep komputerowy oraz serwis.Kontakt do ElkNET : Biuro Obsługi 693355638Sprawdź oferty operatora ElkNet

ElkNET jest dostawcą usług internetowych na terenie Ełku i okolicznych miejscowości. Firma  dostarcza następujące usługi dla domu i biznesu : Internet radiowy, Internet światłowodowy, monitoring IP (telewizja CCTV), usługi hostingowe oraz projektowanie stron www. Firma prowadzi też własny sklep komputerowy oraz serwis.Kontakt do ElkNET : Biuro Obsługi 693355638Twój głos został zapisany

Oceń operatora ElkNet

Podziel się z nami opinią na temat operatora ElkNet. Twoja opinia będzie uwzględniona w średniej ocenie

Jakość usług
Obsługa klienta
Ceny usług

(komentarze nie są publikowane, mogą być przekazane bezpośrednio operatorom)

Uzupełnij captchę

Zostaw swoją opinię

Znasz operatora ElkNet? Chcesz zapytać o opinię na temat ElkNet lub podzielić się własnymi doświadczeniami dotyczącymi korzystania z usług ElkNet, napisz poniżej.

 • 2018-11-22 Mateo

  Internet od tej firmy chodzi naprawde stabilnie - to wazne, szczegolnie dla Graczy:) No ale wiadomo - swiatlowod jednak 'robi roznice'. Lokalny dostawca, ale dzielnie walczy z wielkimi firmami.

 • 2018-11-12 krychu

  Z racji swojej pracy muszę mieć bezawaryjny dostęp do internetu. Dzięki wam jest to możliwe. Cena adekwatna do jakości pełnionych usług jak i do pakietu na jaki finalnie się zdecydowałem. Bardzo polecam:)

 • 2018-11-09 Helena

  Szczerze polecam, usługodawca bezawaryjny, korzystanie z jego usług to przyjemność (szczególnie, że wysokość abonamentu jest naprawdę niewielka)

 • 2018-11-09 Mateusz

  Zdecydowałem się na internet bez zobowiązań i jestem zadowolony. Ceny niewysokie, internet działa bez zarzutu,a awarie się nie zdarzają. Jak dla mnie, ok!

 • 2018-10-12 Marta

  Internet działa jak trzeba, kontakt z BOK bezproblemowy, szczerze polecam! Prędkość jest wystarczająca a awarie się nie zdarzają!

 • 2018-10-05 Anna Wojciechowska

  Stabilność internetu jest ok nie mam żadnych zastrzeżeń , jestem zadowolona z prędkości . Obsługa klienta bardzo miła i pomocna . Polecam ich !

 • 2018-09-28 Marcin zz

  Generalnie ElkNet jest całkiem w porządku. Zawsze pomocna obsługa klienta, poza tym transfer danych na dobrym poziomie. Tak naprawdę mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem :)..

 • 2018-09-25 Beata Kurgan-Bujdasz

  Bezawaryjny usługodawca. Podpisanie dokumentów bardzo szybkie i bez haczyków. Obsługa bardzo miła. jeśli chodzi o stabilność internetu to u mnie jest ok. Na chwile obecną bez problemów i przerw w dostawie.

 • 2018-09-24 Markoss

  Dostawca wart polecenia. Na szybkość nie ma co narzekać , jest dobra . Mam od nich neta od długiego czasu i jeszcze nie miałem z nimi problemu.

 • 2018-09-21 Gresko T

  Szybkość jest dokładnie taka jak deklarują . Internet jest stabilny nie ma przerw , wszystko śmiga jak należy nie narzekam .Mam od dawna i chwalę sobie jak najbardziej.